Skip to content

1VSDAT

Open menu
שלישי, 24 פברואר 2015 20:09

התגובות לפוסט של הצל - דף שלישי

דרג מאמר זה
(0 מדרגים)
זהו חלקה השלישי של הטבלה בה ריכזתי את כל התגובות המעניינות לפוסט של 'הצל'. השמטתי מהרשימה את התגובות שדנות בי באופן אישי, כלומר, בחומר ממנו אני עשוי (לרוב 'זבל' או 'מיץ של זבל'), במקצועה של אימי, בחומר הגנטי שאני נושא עימי, במגרעות שניתן למצוא בצורתי או בקולי, במידת העניין שיש לי בחיים, באנשים אותם אני אמור לעכור וכדומה. לעומת זאת, השארתי את התגובות מהן ניתן ללמוד על אמונותיהם, דעותיהם, השקפת עולמם, השכלתם ודרך התנסחותם של המגיבים. תוארים שמצביעים על דעות קדומות ציינתי באדום ותגובות שמכילות איומים או איחולי מוות, סבל ויגון הדגשתי ברקע חום בהיר.

הטבלה מפרטת את שם המגיב אבל אם אקבל התנצלות לכתובת המייל abir@bezeqint.netאני מבטיח להחליף את התגובה במילה 'התנצל'.
 
Hovav Vandijk
כן...כן...וסרטון קצר ועלוב זה מוכיח לנו מה נהיה מהעם היהודי. מצלם הסרט הוא בעיני העלוב שבעלובים, ורק מפאת כבודם של באי האינטרנט, לא אכתוב את מה שאני מאחל לו בכל ליבי. ובכן, בשנת 1915 במדינת ישראל שבן גוריון קרא לה מדינת העם היהודי, קם עכברוש ביבים נאלח ומגרש יהודי דתי שמנסה לקיים מצוה שמהותה זיכוי הרבים. אין טעם לפרט ולהסביר לציבור הרחב מה המשמעות של תפילין במסורת היהודית. אין טעם אף להתווכח עם הברנש השפל שמאחורי הסצינה. צר לי על מנהל הסניף שמתפתל אל מול השרץ שמולו במקום לתת לו תשובה קצרה וברורה שהוא יכול לעוף לכל הרוחות. שימו לב לצביעות הנוטפת מיוצר הסרט. הוא מנמק את שנאת החינם שלו בטענה שעובדי הסופרמרקט מניחים תפילין בשעת העבודה. אני מניח שהוא חושב שהשירות נפגע על ידי כך. אולי. אבל לכל בר דעת ברור מה באמת מרגיז את הזבל האנושי המהלך הזה, זוהי שנאתו ליהדות הדתית. לכל מי שאינו עולה בהשקפת עולמו עם ההגדרה בן אדם. הוא מרשה לעצמו לגרש יהודי ממקום ציבורי ואני משוכנע שיש עוד נוספים שחשו צמרמורת אך מעצם הסיטואציה המבישה והתעוררו בהם זכרונות קשים מן ההסטוריה הלא רחוקה של העם היהודי.
רהב בר
עדי הדבר הגרוע בכל הסירטון הזה הוא שנותנים לך במה ואני בטיפשותי נוהג כמו כולם ןכותב לך. כנראה שזה מה שאתה מחפש... יחס... שסביר להניח שלא קיבלת בילדותך.. אתה מנסה לכפות על אנשים לא להניח תפילין??? באיזו זכות???
אתה מצלם אדם ומעלה לפיסבוק אם לך מותר לצלם אותו לו מותר לבקש מאנשים להניח תפילין אתה יכול לבחור אם להניח או לא אתה גם יכול לבחור אם לקנות בסופר הנל או לא מיכוון שאתה ממשיך להיכנס לרכוש בסופר הזה אין לך אלא להוריד את ראש לקפל את הזנב בזמן שאתה רוכש מוצרים בסופר סביר לך להניח שאין לך אפשרות אחרת אולי בגלל שנןרא זול שם או שהסחורה טובה.
אם יש לך אפשרות אחרת אתה מוזמן לרכוש בסופר אחר אחרת אתה ממש ניראה אידיוט שמכריח את עצמו להכנס לסופר שאני משער שאצה לא רצוי בו.
בכל אופן ולסיכומו של עניין 99%מהתגובות כאן די נוטות לצד השני וממש לא מסמפטות אותך.
אז אתה יודע אומרים אם זה הולך כמו ברווז ניראה כמו ברווז וזה עושה גע גע
אז זה ברווז
תבין את הרמז אם כולם חושבים שאתה אנטיפת אתה כנראה אנטיפת
חפש לך דברים יותר מעניינים בחיים.
יום נפלא
מאור מלקמו
כוסאמאש'ך ישמולאני בנזונה הוא לא מחייב אותך להניח תפילין הוא בסה''כ שואל מי רוצה אז תפסיק לזיין ת'מוח הוא לא עשה שום דבר שמצריך לזרוק אותו מהסופר אז סתום ת'פה שלך ושב בשקט למה תכף אתה תנשום מקשית יזין!!!!..
ערן מרקו 
חתיכת הומו קוקסינל זה מה שאתה אנשים כמוך אין להם מקום במדינה שלנו , אולי תגזגז את עצמך לארץ אחרת נראה מה תגיד .
זו מדינה יהודית ואני לא צדיק גדול אבל אם הסצנה הזו הייתה עוברת לידי בסופר הייתי שובר לך תמצלמה יעוכר ישראל שכמוך!!!! תגיד תכתובת שלך נבוא לכניסה לבית שלך ובפנים שלך נניח תפילין!! כדי שתעבור עוד "חוויה" דתית מקרוב יותר!!!
Zlil Hatuka
זה לא להאמין פשוט
חייב לדעת איפה הוא גר בא לו כל יום עם טרנזיט של נחמן מאומן מתחת לבית הוא יהיה מסכן אצלי
שלומי סעדון
אם הייתי שם הייתי פותח לו תצורה
Itzik Shalem
מה מפריע לך שהוא מניח תפילין? השמאלנים רגישים מאוד לדת המוסלמית שרק רוצה להשמיד אותנו, אבל לדת שלנו אין להם בכלל כבוד!!! תתבייש לך עוכר ישראל.
לאה בריאם
חתיכת הומו מניאק רק הקול המתחנגל שלך עשה לי נרווים ויצאו לי ורידים מעצבים!!חבל שאני לא הייתי שם כשאתה צילמת יזין קוקסינל הלואי שעל כל ברכה שהוא בירך יוריד לך שניות מהחיים יבן בליעל זונה כלב!! טפייי על הפרצוף השרמוטה שלך!!!
אסף אלאל
תקשיבו המיץ של הזבל מסתובב בכל רמת אביב ומצלם את אותו בחור דתי שלא כופה את עצמו אלא מציע לאנשים שמעוניינים להניח תפילין ולהרוויח מצווה, הבן אדם המסכן הזה לא קנה בשום סופר ברמת אביב חוץ מלעשות רעש ובאלגן, הבעיה הכי גדולה זה שהסופרים מתנהגים אליו יפה ובעדינות כי הוא שכנזי מרמת אביב אבל אם זה היה קורה בדרום תל אביב או במקום אחר היה נותנים לו כבר מזמן לא בעיטה בתחת אלא בעיטה בראש!
Ariel Hai Zeldin
צרחנים ? במי אתה מזלזל בדיוק ? רק בגלל שאתה מזלזל באלפי אנשים שאתה לא מכיר מראה כמה שאתה בור וטיפש המעשים שלך פוגעים ברגשות של מאות אם לא אלפי אנשים מאמינים , ובנוסף אתה מסית כנגד קבוצה של אנשים וקורה לשימוש בכוח ואלימות מעניין כשאתה וחבריך השמאלנים הולכים ובוכים על הערבים אתם גם אומרים שהימין הוא "אלים מתלהם ומסית " מה שעשית בסרטון מראה כמה שאתה בעצם אלים ומסית (לצערנו וכנראה לצערך ) אתה גר במדינת העם היהודי רע לך ? מוזמן לצאת החוצה העולם גדול , ולצערנו יש הרבה יצורים שונאי ישראל כמוך שמסתובבים ובוכים על קיום העם היהודי .
לאה בריאם
אדי... אוף איזה באסה שאף אחד לא מתייחס ל...bulshit שאתה כותב!!! תתעורר מהסרט שאתה חייי חבוב מעניין שאתה מקשיב לרב אמנון יצחק הבחור החרדי נותן לגברים לזכות במצוות אז מיייייייייי הבן אלף זוננננההה השמאלנייים המסריחים מהפה מהתחת מהגוף מהחזות הדוחה שלהםםםם שיעבירו ביקורות עליהם מיייייי ??? יש בורא עולם אחד והוא ייתן את הדין בע"ה לכל איש ואישה שמטנפים את הפה שלהם על הדת!! שבורא עולם ישמור את כל אוהבי ישראל מזבלות ובני בליעל ונאמרר....... אאאאאאאמממממממןןןןןןןןןןן כפייםםם
לאה בריאם
נו הנה עוד תחת ייאלההההה הלוואי ניראה אתכם גוססים ואת השם של מי תוציא מהפה שיציל אתכם אה???? אולי להיטלר הבן זונה יבני כחבות
לאה בריאם
אדי.....
אני מבטיחה לך באמונה שלמה כן....שאם היית מולי באותו רגע...באותה נשימה שאתה מצלם היו מוציאים את הנייד שלך מהקיבה שלך יפח אשפה טפיייי עלייך
עדי וגבי גוזי
ואגב אם אני הייתי נתקלת בך בסופר אבטיח היית מקבל לתוך הגולגולת שלך!!
היית בורח מהסופר הנייד תקוע לך בעין!
סיגל חן דה וונדלר
שמאלני זבל...תעשה לעצמך טןבה ותתאבד.כמה שנאה השם ירחם.תארזו את עצמכם כל השמאלנים ותעופו מהמדינה הזו.
Shauli Dori
חתיכת אפס מנווול, אם היה נופל לידיים שלי היה מסכן,מעניין מה היה אומר אם היה רואה מוסלמי זורק מחצלת על הרצפה ומתפלל, האם גם אותו הוא היה מצלם ומבקש שיגרשו אותו מהסופר,מסתובב כמו איזה כתב של ב"שידור חוקר" ומבלבל את המוח כאילו מדובר באדם מסוכן לציבור, עד לאיזה גבולות של חוצפה נראה את השמאלנים ההזויים והבזויים האלה מגיעים
Neomi Yizhak
בעולם הבא ישרפו אותך בגיהנום בלי רחמים,חתיכת נאצי חולרעעע
בנאדם מזכה אנשים במצווה מה מפריע לאם אמא שלך שהם מניחים תפילין מאחא אסמעק
Tomer Avital
משפחתו שרדה מהנאצים כי הם היו רוצחים יותר גדולים מהנאצים והם יהודים/שמאלנים
חנה יפה
בגלל שנאה שיש לך שמאלן קטן נחרב בית המקדש, בושה!!! ולחשוב שכמוך מנסים לעלות לשלטון
Edry Shuki
תזדיין עם הדעות שלך חבל שאני לא הייתי שם הייתי תוקע לו את המצלמה בתחת
Edry Shuki
שמאלנים מחוברים לתחת שלהם לא לשורשים אין להם אלוהים מלבד הג׳וינט והמילקי
Elad Ben-david
בן של זונה !!!! מרוב העצבים לא הצלחתי להביא את עצמי ולצפות עד הסוף! פשוט #להשמיד_לגמור_לרמוס_ולהרוג את החלאה הזה
וואלה לא הרפה ועשה בלאגן.... כאילו צ'ה מפריע לכוס של האמא שלך שהחבדני״ק מדרבן אנשים להנחת תפילין? מי שלא רוצה לא מוכרח שם בכוח להניח.
אבל אותך הייתי מכריח! אולי הקב״ה בזכות המצווה האדירה הזו היה חונן אותו בקצת בינה ודעת! טיפש!
אתי אזולאי
סתם בן זונה שמאלני מסריח מפגר כשתמות אנחנו נשתין על הקבר שלך בקשת סמרטוט אים ההיתה מאמין בבורא עולם זה היה אחרת אבל אתה גם יריקה. לא שווה
Raz Levy
ארץ ישראל ארץ של יהודים . מסתובב בן אדם ונלחם נגד הדבר הבסיסי שזה הנחת תפילין ! איךךךך הוא לא נופל לי בידיים איך?!!׳
Elad Ben-david
שיפול למסילת רכבת אמן!#בנשלזונה
Noam Sabo
בדוק אבל בדוק אם הוא נופל לי בידיים אני שובר לו פיקה
Tzipi Benezra
כלב בן של כלבה לך תגור בעזה שפל שכמוך !!! מי אתה בכלל שתימנע מחבד לעצור ולתת לאנשים להניח תפלין שמולני מסריח מוח מעובת
Daniel Madmoni
לכבוד פלוני אלמוני
גאה להעניק לך את תעודת ״טיפש תורן״ על זה שפעלת בעוז להוכיח לנו עד כמה אתה ריק מתוכן...
ללא ספק משעמם לך בחיים
חתרת לטיפשות, הגדלת לעשות וצילמת את עצמך יוצא טיפש, שאפו.
מקווה שמישהו ידאג לקשור אותך עם שקית שופרסל למקרר בשר, מי יתן וידרכו לך על הראש בימים של מבצעים.
באהבה ואלימות
-
דניאל-
Miriam Bitton
בן אדם רע בלי דום אישיות מה רע להניח תפלין ולזכות אנשים ברבים אנחנו מדינה יהודית וכל הכבוד לשליח לבד שעוזר לאנשים לזכות במצווה אם זה מפריע לך בן אדם שמאלני על תלך לסופר מרקט ותלך למרקט דל ערבים
Mercedes Cohen Épouse Torjman
אני הייתי זורקת אותך קודם , אולי ביזכות התפילות שלו שאתה עומד בכלל אולי אתה נצי מהשרשרת של היקלר אתה לו מתבייש חבל שאני לו בסופר ושומעת אותך יש לך מזל
שמעון חדידה
חבל לא הייתי בסיטואציה הזאת היתי מעיף אותו משם בבעיטותת
Ariel Hai Zeldin
תראו מה זה ! ארץ ישראל מדינת העם היהודי ובן אדם שמניח תפילין רודפים אחריו כמו נאצים !! אני באמת מתבייש שככה נראת המדינה שלנו כמה כואב לכל השמאלנאצים המסכנים האלה לראות אהבה לדת היהודית עלאק אתם רוצים פה שוויון לכולם אתם משתפים של ערבים בושה לעם היהודי מקווה שתיכחדו מן העולם שלא נשמע ממכם יותר זבל עופות
Dana Shaltiel
מי זה הצלם האפס הזה?! אם לא מתאים לו לחיות במדינה של יהודים הוא מוזמן לעוף למקום אחר! אני פשוט בשוק שקיימים אנשים כאלה. גועל נפש. עם ישראל חי!!!!!
Shay Yaish
מקומם..אין מילה אחרת ראיתי את הסרטון עד הסוף ואני יהודי שאוכל חזיר ובשר עם חלב וכל מה שאפשר ואין קשר בכלל למאמין או לא! איש איש באמונתו יחיה! חיה ותן לחיות! כמו שיש כפיה דתית שאני מתנגד לה אני גם מתנגד בתוקף למה שהנבלה הזה עשה ללכת לעשות בלגן ורעש על מה??? על זה שהוא נכנס ושאל מי רוצה להניח? תתבייש בנאדם קטן תסתכל קצת על הזולת לא רק מה שמפריע לך חשוב בעולם שנאת אחים זה מה שנהיה כאן קצת דרך ארץ...קצת
חפציבה כץ
הוא מסיונר אנטי יהודי שתבוא עליו הקללה.עושה בדיוק מה שהנאצים עשו ליהודים.עוד שניה הוא ירצה שישמו שלט בכניסה:"לא ליהודים דתיים".וגם למנהל הסופר לא חסר-פחדן!
לאה בצלאל
פוסט זה אכן ראוי להפצה.יהודי שמתבייש ביהדותו רצוי מאד שיעזוב וכמה שיותר מהר.בכל העולם יש עבורם מקום. בגלל כאלה עם ישראל ממשיך לסבול.
Liron Luski
חחח אההה חחחח והבן זונה הזה חשב שאם זה יעלה לרשת מישהו יתמוך בוא נאצי בן זונה
Ronit Torbati
ניראה לי את אותו הצלם היה צריך להכניס לכלוב ולשרוף אותו!! במקום אותו טייס!!
Moshe Michaeli
אתה נמוך ומסכן אנשים כמוך צריך להרוג כשהם קטנים ואתה אוהב ישראל? נראה שאתה אוהב משהו אחר
Moran Liberman
מה הקשר כפייה דתית מה?!?? הוא לא הכריח אף אחד רק שאל ומי שרוצה מניח ואם תביני את משמעות הנחת התפילין אז תביני שזאת מצווה ( מעצבן אותי שלאנשים יש מה לומר על הדת מבלי להבין וללמוד אותה , כשתלמדי ותלכי למדרשה ולשיעורים אז תביעי דעה ״כפייה דתית״ אלק) הצלם האפס מאופס שלא מראה את פניו ועוד מתווכח עם אחראי הסופר שגם לו הייתי מעיפה סטירה על זה שהוא מתנצל ומסביר את עצמו. בושה שעוד נתנו לו במה ,הלוואי וזה היה קורה לידי הייתי שוברת לו את המצלמה וכן אמנם זאת הכללה גדולה אבל רוב השמאלניים הם עוכרי ישראל ( השמאלניים שעברו שואה כמו סבתא שלי ז״ל שנאה את מדינת ישראל ואת רוב היהודים היו לה ״טענות מוצדקות״ אך לא אשפוט ניצולי שואה אבל לא אבין את דור ההמשך שמודע למה שקורה במדינה ומחובר עם אינפוזיה למדיה התקשורתית ועדיין מגן על ערבי ישראל ימח שמם וזיכרם
Yosi Tako
בן זונה צריך לשים לזה שצילם מכות רצח איך שהוא נכנס לסופר
בן אדם מנמאק חלאה
מפריע לווו
זה אנשים ממורמרים מהחיים
מניאקקק
Ori Siman Tov
גבר שמניח תפילין, זה אחד הדברים הכי יפים שיש, ומצווה גדולה!
אם זה אני הייתי, על הפרצוף שלו הייתי מניח, לעוד מישהו!
אשרייך ואשרי חלקך ברבים ובנעימים!
״יחי מורנו ורבינו, מלך המשיח לעולם ועד״
אביתר יוספי
וואלק בחייאת הלחם הזה הייתי גוזר לו את הלשון עם מספרי פח.. חתיכת גוש גבינה צהובה יהומו..
Daniel Seznayev
למה האנשים הטובים נופלים לייד סיפורים כאלה ..צריך להעלים אחד אחד מהשמאלניםם!!!
Ariel David
כואב לו שהצלחנו לצאת מהגולה ואנחנו חופשיים להיות יהודים בארצנו בלי לפחד שמישהו יצביע עלינו שיעבור לאירופה אם לא טוב לו זה בדיוק סוג האנשים שהרכיבו את הקאפו
Simha Atlan Suissa
עוקר ישראל לא אוב לך שמניחים תפילין בתוך הסופר תעבור לגור בשטחים שם לא מניחים תפילין טיפשש ביגלל שינאת חינם חורבן בית המיקדש !!!!!לא מבינה טיפשים כמוך ואני לא דתיה חילונית ואוהבת ומאוהבת בדת ישראל כן ירבו בזכותם ובזכות. התפילות אתה חי טיפששששש
Shay Cohen
 כלב ! אמא שלו כלבה מה איכפת לו מי מניח מה ????
איזה טיפוס אפסס עלוב מקווה שאלוהים מלמעלה יכה אותו כשהה שכל חייו הוא לא יוכל לזכות בהנחת תפילין ! אמן כן יהי רצון ואימרו אמן !!!
צמח פרטוש
הוא סתם בן זונה שונא ישראל ההן זונה הזה לא עשה אפילו ברית מילה הוא לא יהודי חבל כל המשפחה שלו והוא לא הלכו בשואה
מאיר תותיה
אתםזוכרים את האישה שהניחה את התפילין במקום לא ראוי היום היא משותקת .אתה נוגע במחמד עינו של אלוקים ראה הזהרת מלכת צדיקים נעשת בידי אחרים אם לא תחזור לאחוריך אתה תקבל מכה קשה יעוכר ישראל עם ישראל חייי .נ.ב אההה ולך תמצא לך חיים ימעפן מה אכפת לך מה עושים בסופר לפי מיטב ידעתי הוא לא של האמא שלך ימעפן
טל ואיתן אדי
יקח אותו אלוהים בעז"ה ואת כל האפיקורסים כמוהו!!!!!! שמאלני עוכר ישראל בטעות נולד יהודי!!!
Guy Eitan
חתיכת מלקק גיפלטפיש. כמה נוראי ורדוד אדם יכול להיות. איש קטן ועלוב מממציאי הוופל לימון.
Alon Levi
אני כועס רק על המנהל ! איפה אתה בתור מנהל איפה המילה שלך בסיפור ?! ובתור אחד שיצא קצין אני לא רואה פה נאמנות לעם שלך או למדינה שלך קיפלת זנב מול לקוח שבסופו של דבר לקוח לא תמיד צודק והינה עובדה ! זה בחירה של כל אדם אם לשתף פעולה בהנחת התפילין או לא ...
יעקב בן חמו
שיילך להזדיין השמאלני כלב בן כלב הזה
יעקב בן חמו
אוסיף ואומר זונה בן 1.000.000זונות אם אחד כזה נופל לי בידיים קציצות אני עושה ממנו וואלה יופי אנחנו נלחמים בצבא טובחים בנו בכל מקום והבן שרמוטה הזה מתלהם עלינו אם היה שם ערבי זה יותר בסדר מבחינתו יאללה דאעש יש לכם מועמד פוטנציאלי שיצטרף אליכם
אוסנת אדרי
שונא ישראל שילך להתאבד בן של זונה
Liel Aharoni
שלא יתעורר! שימשיך ככה ויסבול ויחנק כשיראה יהודים מניחים תפילין
Matan Cohen M
לא אשכנזי שמאלני זבל?
אביחי מרחבי
מה הבעחה שלו שהעובדים שלו מניחים תפילין בהמצע הסופר אחחחחח חבל שזה לא אני חבלל רצח מעצבים
Eden Mantin
שמאלני מסריח
צור אפרים
אתה בן אדם זבל אנשים נהרגו למען קידוש השם והנחת תפילין כדי שאתה תעשה קניות בתל אביב מאיפה רוע לב הזה אתה בזכות היהודים חי פה בארץ ישראל ואתה משתין עלינו לך למקומות אחרים בתל אביב ותראה את המוסלמים באמצע היום מתפללים וזה בכל הארץ היכן שהם עובדים מישהוא מעז להעיר להם רק בן אדם זבל כמוך מצלם צדיק כמוהו וכן ירבו
Liel Aharoni
קשה כל כך לשמאלנים לקבל דעות של מישהו אחר ולכבד אותן ! אין זה משו פה ! בימיוחד כשזה דעות של יהודים אחרים נורא מוזר ההממ זאת אומרת, דפוק!
Liel Aharoni
איך זה שיש מישהו אחד פה שלא מסכים עם דעת הרוב ואומר שרק(!) החרדים לא מקבלים את דעת האחר..
שמאלנים, תשתחררו לנו מהחיים ותתעסק בבעיות הפרטיות שלכם ! בפרטיות !
Tom Hakon
חחח הייתי שם לו סטירה לפרצוף איזה קול מעצבן יש לו שמלאני מאניק
Ben Malul
עזבו ש90% מהתגובות פה מפגרות ברמות על.. בגלל שאין כאן עניין פוליטי של ימין שמאל או מרכז. יש פה עניין חברתי/ לאומי/ אידאולוגי... אותו לוחם צדק שחמוש במצלמה ומתעד את הפרת זכויות האדם הזאת בסופר... שייקח ברייק ויצא מהחור תחת שלו יום שישי בערב ויעשה סבב מועדוני לילה בארץ! שיצלם איך בני נוער שופכים אחד את השני על מבט לא נכון, שיסתובב בדרום תל אביב ויצלם את הסודנים והאריתראים מסריחים את הרחובות ומטרידים כל דבר שזז! שיסתובב חמוש במצלמה שלו ובדיבור הרהוט והנאור שלו בטיילת הכאמל בחיפה בחודשי הקיץ ויראה איך חבורות של ערבים מטרידים ומציקים ושודדים ותוקפים כל דבר שזז! אבל רגע.. שגם יצתוות לאותם ילדים ממבצע הקש בדלת של העמותה למלחמה בסרטן שבאים לאנשים הביתה בשעות לא שעות כדי לבקש תרומה... אולי גם זה נזק חברתי! השילוב של סמארטפון עם מצלמה ורשתות חברתיות ניהיה כלי מפגר לכל בנאדם אידיוט שקצת משעמם לו בחיים. מזל שהוא רק חלק ממיעוט קטן וחולה שהולך ונכחד.
כוכי כהן
פשוט במילה אחת :- בושה !!!
למחוק סממנים יהודים לשכוח את הזהות שלנו כאן מנטלית ואידיאולוגית השמאל שכח ולא יודע להסביר מה אנחנו עושים כאן .
Sigalit Asraf
מה כואב לו חתיכת זבל שמאלני זה מצווה להניח תפילין
Refael Bari
איפה אתה יכלב שמאלני מזדיין הומו שרמוטה נשתה לך תדם עם קש ונזרוק את הבשר שלך לנבלות ..
Oshri Moshe
כלב מטונף שונא ישראל אני מאחל לך שלוש סודנים רעבים עצובים וכועסים שיפתחו תתחת המסריח שלך יסמרטוט ריצפה
פנינה חיימוף
שמאלני מגעיל ומשןמעם
Dany Tarshish
מת על איך שכל השמאלנים מדברים כמו קוקסינלים
Ezra Ben-Hur
חתיכת סמרטוט רווי במיץ זבל! מי אתה שתחליט שהחבדניק הזה שעושה חסד עם היהודים עושה זאת 'בלתי חוקי'? עם ישראל במצב שלנו בגלל שמאלנים מסריחים כמוך, חלאת אדם!!!!!!!!
Udi Shem Tov
מוזר שמי שמטיף לקבל את האחר ואת השונה שונא את עמו. השמאל רוצה שנאבד את הזהות היהודית תומך בערבים ובסודנים צביעות
אלי טויטו
הייתי שובר לא את המצלמה ומוסר את הכלב הזה לדהאש היו עורפים לו את הראש ואז היה מתפלל
Levanon Merchavia
עלק פלורליזם- לא לימדו את השמאל משפט פשוט כנראה: כל המרחם על אכזרים סופו שיתאכזר על רחמנים- די לצביעות השמאלנית הזאת!!! תפסיקו ללקק לערבים ולאמריקה ותתחילו להבין שאנחנו עם אחד!! עם ישראל זה לא כמו כל הגויים אנחנו מיוחדים וחזקים שאנחנו ביחד!!!
פלורליזם אמיתי זה לא לקבל את הערבי השכן וללקק לו!!!
זה לכבד את החרדים הדתיים לאומיים וכל מי שבעם ישראל ולא תמיד חושב כמוך!!!!
די לשנאה הזאת בין היהודים!!!!!
שלומי יוסף
מי שמפריע לו לראות אנשים שמניחים תפילין לא משנה באיזה מקום אמא שלו הבת של היטלר ..וזה שצילם ועשה את כל הטררם בסופר אתה הבן של מוחמד יבן אלף זונות ...ומי שיש לו בעייה עם הימנים שידחוף ועמוק יבני אלף שרמיט
מורן קבלו
מבאס אותי שלא הייתי שם נשבעת שהייתי שוברת לו את המצלמה בפנים
Eli Shalom
אנחנו מדינה יהודית וזה יפה לראות יהודים מניחים תפילין, אתה יכול ללכת לסופר מרקט בעזה ולפתור את הבעיה
Meital Peretz
אנשים מכערים את המדינה , בלי אמונה ודת והגנות מלמעלה עם ישראל לא היה קיים אמן שכולם יחזרו בתשובה בע"ה
אלי בן שבת
איש אומלל ושפל
חבל לי שלא הייתי בתוך הזופר בזמן ש. הפח זבל השמלני היה שם מדינה יהודית זה עובדה ולמי שזה מפריע יש רשות פלסטינית במרחק של דקות מהבית שלך אז לך לעזה יפח של ז ב ל
Haim Ohana
אם הייתי שם הייתי בועט אותו החוצה זבלון
Meir Eliezer
זבל של שמולני כלב.
Vardit Hagag Haviv
מה שבעצם השגת בצילום הזה זה אפקט הפוך ,חתיכת נבלה . אתה צריך להתבייש. שמלאני נאור ומתייפייף..לך תשיג לך חיים ותעסוקה כנראה משעמם לך מתועב. מה שאה מנסה לעשות זה פרובוקציה, מה איכפת לך מנוול?! על אפך ועל חמתך ..זו ארץ ישראל מדינת העם היהודי, יש לנו דת תקבל אותה או לא.. לא מתאים לך ,לך , מסביב יש לא מעט דתות שישמחו לספח אותך לשם. מה שתעשו לא תצליחו לעקור מאיתנו את הדת והאמונה.
מאיר תותיה
אתה לא זבל אתה פוגע בכבוד הזבל זבל זאת מילה טובה.לתאר אותך. אני לא מבין הוא הכריח מישהו לעשות משהו. מי אתה שתחליט מה מותר ומה אסור .אסור לאנוס וכל השוטרים אונסים .אסור לגנוב וכל המפלגה של המחבלים שאתה תומך בה גונבים. כתוב בגמרא באחרית הימים מחריביך ומשנאיך ממך יצאו. אתה אחד מיני מליון שמפריע להם הדת. אמפריות ניסו לעקור אותנו מלעשות מצוות. כולם נעלמו ואנחנו עדין כאן לצערך ונשאר כן אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת עם ישראללל חייי ימנייאק
Niv Eliahu
שאלוהים יקח אותך ישמאלני בן זונה !!
יהודה יפרח
זאת ארץ ישראל מדינה של היהודים עם אין לך שום ערך לתורה ולאלוהים שלנו אז תחזיר את האזרחות הישראלית ותחפש מי יעשה לך טובה באחד הארצות יבן זונה אני בשביל בן אדם כמוך מוכן לחזור לבית סוהר ישרמוטה ביגלל אנשים כמוך ככה המדינה שלנו ניראת
Dudi Afriat Telstar
אמן תקבל מכות כל יום!!!
תתבייש
למחות על הנחת תפילין????
אם הייתי רואה אותך או אפגוש אותך פעם
אני שובר אותך
ומקווה שתסבול כל חייך בעולם הזה ובעולם הבא
יטמבל
Dorin Ilan
יחתיכת שמאלני מסריח מה אכפת לך לעזעזל מה הוא עושה..וברחוב אתה לא רוצה להסתובב מה ההבדל!?!
מקום פרטי של החברה ולך אין שום זכות לבקש בקשות שכאלה..עלק להרים ולזרוק אותו החוצה חחח
אותך צריך להרים ולזרוק לים יחתיכת כלב ממורמר!
Kfir Aizik
רק שיפול לי זבל כזה בידיים...
הוא לא יהיה מסוגל ללכת על הרגליים
אורטל כהן
שמאלני פח אשפה עוכר ישראל.איזו שנאה יימח שמו-הם לא באים לחב"דניקים בקצה הציפורן בהתנדבות ובעשייה למען העם שלנו ואותו שמאלני פח מוזמן לעשות הסבה מקצועית לפעיל דאע"ש
רחל גלעד
שמאלני עוכר ישראל. הוא שכח שאבותיו נרצחו בגלל שהם יהודים. הוא מתנהג כאילו משהו נכנס לסופר ועושה מעשה מגונה בפומבי אולי על זה הוא לא היה מקים רעש. חולה נפש
Terez Cohen
פשוט זבל שאין לתאר!!! בפעם האחרונה שבחורה העלתה סרטון שלה שהיא מקשטת את גופה עם התפילין לאחר בדיוק שבועיים הבחורה עשתה תאונת דרכים והפכה למשותקת!!!!! ואתה שמולאני מנוול לך תמצא לך חיים אתה לא ראוי לקבל תלוש שכר של מדינת ישראל!!!! אם הייתי לידך בסופר הייתי נכנסת בך לעיניי המצלמה שלך שהיית מתבייש בכלל לעלות תסרטו הזה!!! ועכשיו אני אומר לך ברשותך עוד דבר!--- בגלל כל מה שיצא לך מהפה ועל זה שאתה מתנגד שיניחו תפילין בסופר דע לך שאת המכה שלך אתה תקבל ובקרוב! תתעשק בכל דבר לא עם התפילין!!!! אם היה לי תאפשרות לפגוש אותך הייתי יורקת עליך אפס מאופס!!!!!!!
Lian Mor
איזה שמאלני זבל איכס בושה
Izidor Elia New
אני יגאל אליה מי נתניה שישרפו הלוואי כל השמלאנים
Izidor Elia New
שישרפו כל הנבלות שמיתנגדים להנחת תפילין מהודרות ימח שמם שימותו בקבר הלוואי שהייתי שם הייתי נותן לשמאלני מכות של רצח שילכו לחתן את הילדות שלהם לערבים ואת הילדים שלהם לערביות שישרפו כל השמאלנים אמן בכבוד רב יגאל
חגית אדרי
שמאלני יקר . אופס סליחה שמאלני קר אתה מסכן אני מרחמת על אנשים כמוך אופס סליחה על לא אנושיים כמוך . הה סליחה טעיתי על חיה רעה כמוך . עצוב לאנושות
עידית שלוש
אנשים כמוך שיתפו פעולה עם נאצים באירופה בזמן מלחמת העולם השנייה!בן אדם שפל ומגעיל!
יואל בן יוסף
השמאלני הזה הוא אחד השאריות שנשארו באירופה אלה היו המלשינים שהלשינו לגרמנים על היהודים השכנים שלהם,עכשיו הם רוצים לעשות את זה פה:
Rachel Noham
עוכר ישראל אלה המיצרים הפליטים שיצאו עם בני ישראל ממצרים היינו צריכים להתביע אותם בים .
Liad Ziger
עוד מטורף מצפון תל אביב....למה הוא שווה התייחסות בכלל?!
Pinny Avichezer
אם היה איזה נוצרי או מוסלמי מתפלל בסופר מרקט אני בטוח שאתה בתור אדם שמתהדר להיות האור לא הייתה אומר מאומה הייתה אומר חופש הביטוי דיביל שכמוך עוכר ישראל להשקירך שהיטלר התחיל להשמיד את היהודים הוא התחיל אצל חצאי היהודים לא שינה לא כלום שהם מנים תפילין או לא אז יש לי עצה טובה בשבילך לך תמיר את דתך כי היהדות הקיאה אותך והקדוש ברוך ייתן לך את המכה שלך מלמעלה שונא יהדות ישראל ועכר ישראל צפה בעה בקרוב מאוד פגיעה מלמעלה נאור אבל שפל
Nofar Nsimi
חבללל לא נפל עלי אחד כזה ...אחחחח מה שהייתי עושה לו ! מפלצת
שבי צאצאשוילי
פשוט בושה וחרפה שיהודי מגרש יהודי ממקום ציבורי במדינה שלנו לאן היגענו לשפלות חסרת תקדים במדינה שלנו אני רוצה לראות אם נוצרי או מוסלמי היה ניכנס לסופר הזה והיו מנסים לשכנע אנשים להמיר את דתם הוא גם היה מיתרעם כנגד זה לא הוא היה עוזר להם ואם מנהל הסניף היה מגרש אותם הוא היה צועק נאצים גיזענים אז אני רוצה לסיים ולומר לו בעיברית יפה לך תיזדיין יה בן זונה שרמוטה יה שונא יהודים ואינשאללה שדאעש ישרפו אותל בתוך כלוב ויקברו אותך כמו כלב יה זונה
Sharon Arbili
סירטון כזה הכי מעלה לי את העצבים. מי אתה בכלל שתגיד לו אם להניח תפילין בסופר או לא?! אין חוק כזה שאוסר עליו לעשות את זה. חתיכת חוצפן. זה בן אדם חסר חיים שסתם חיפש אותו בקטנות. ואייי רק אם הייתי שם הייתי מעיפה לו את הפלאפון ודואגת שהוא זה שלא יכנס יותר לסופר. חתיכת אידיוט.
Eyal Koren
מנהל פראייר היה צריך להוציא את השמאלן הזה עם אגרוף לתוך הפנים.
ניסים עמר
אתה זבל ייש לך מזל שאני לא נפגשתי איתך שלום זבל
Yosi Maimon
אם הייתי רואה אותו מצלם.. הייתי גורם לו לא לראות כמה שבועות יא זבל יא קוקסינל זה שאתה נושם פה זה בזכות הימנים והדתים(כן יא בן זונה הם שומרים לנו על כל הפינות בארץ !!) יא כפוי טובה צריך לסרס אותך שלא תביא בוגדים כמוך יא גועל..
Mooshon Par
עדי אביר, יהודון , לא שמת לב שאתה בעמדת מיעוט, היסטוריה פשוטה, עובדה כואבת. כמוך היו בכל דור ודור ונעלמו. לא פח זבל ולא מיץ של זבל פשוט יהודונים שמנסים להכחיש את האמת הנצחית, ה' מלך,ה' מלך,ה' ימלוך לעולם ועד. לדעתי אתה מסכן שאין בך טיפת זיקה ליהדות עד כדי סלידה,
Aviv Buskila
שמאלני פח אשפה
אלחי שריקי
מה מפריע לו אדם רע וחוצפן שהשם ישמיד אותו!
Meir Kataiev
עלק מסיונר יחתיכת בן אדם דפוק שאלוקים יקח אותך שיביא לך עייץ בתחצ כוס של אמאנא שלך יבןאדם זין
Ilan Marudi
זה השמאל הקיצוני המובהק אם הוא היה רואה עובד סופרמרקט מוסלמי מתפלל על השטיח וכורע ברך הוא היה מתמוגג מנחת
Meir Hasan
איך אלוהים לא לוקח אנשים כאלו???
אנשים רעים פרובוקטורים גועל נפש בושה שיש כאלה אנשים במדינה..
Amit' Zigdon
שכולם ידעו שכולם ידעו כמה אין לכם מקום בארץ שלנו שמאלנים אנטישמים!
Elie Tsarfati
מה זה הסרטון הזה איזה בן אדם מגעיל איזה מלשין איזה שמולני חרה אני בתוך עולה חדש מצרפת שעזב את צרפת בגלל האנתישמיות שיש שם מגיע למדינת ישראל וצופה בסרטון כזה, פשות נותן לי להקי בגלל אנשים מלשינים כמו הזבל הזה לא מזמן ערגו מיליונים של יהודים. זה סרטון עצוב ומעבן אני מתבייש שבמדינה שלנו נמצאים אנשים זבל כמו הוא. אם לא בא לו להניח תפילין שלא יעשה אבל למה לעשות כזה רעש? זה ס״כ מצווה! לא בא לך להצטרף אין בעיה אבל למה ללכת ולאלשין על אנשים אחרים? מה ? אין לך טיפה אמונה בתוכתוכך? זה לא משנה אם אתה דתי או לו? יהודי לא מלשין על יהודי צריך לשמור אחד על השני ולה להתנהג כמוך תתבייש לך יאפס.
Ilan Peleg
למה? הלכת רחוק מדי. בוא תשאל אותי מי אלה האנשים שבושה שיש כמותם במדינה. יופי ששאלת.. אותם אנשים הם אנשים כמוך. אנשים שרוצים שוויון. קיבוצניקים קיצר. תבין אחד ששונא חרדים בגלל שהם הולכים עם בגדים בצבע שחור ועם כובע מוזר אז הוא מהאנשים שבושה שיש כמותם במדינה. החרדים הם אלה שהקימו את המדינה השוממה הזאת לחיים! תקרא קצת היסטוריה!! זה שהם היום קצת עפים על עצמם זה משהו אחר! אבל עד שאתה לא תעשה משהו ברמה הזאת סתום תפה ותודה להם!! אתה לא שונה מהנאצים בכלל!! אתה שונא אותם בגלל שהם שונים ממך! לא נעים לך בצד שלך? לא נעים לך שנולדת בצד של העם שלנו? חופשי.. מדינה דמוקרטית לא? תעבור לצד השני. ! לאמריקה לגרמניה לעזה.. אם אתה מתבייש בעצמך תעבור צד! ואתה הוא חלק מהאנשים שבושה שיש כמותם במדינה! אנטישמי יהודי...
Eyal Atari
צודק אבי. אבל אל תדאג, הקב"ה כבר ידאג לטפל בו. תאמין לי זה ערב רב זה. עוד מתיפייף שגר בתל אביב וחושב שהשמש זורחת לו מהתחת..
אתי כהן
זבל שמלאני
Eyal Hen
אם הוא עדיין חי צריך דחוף למסור אותו לדאעש
אנאל לוי
יימח שמו! שמאלני זבל!
ניסים חכמון
שמאלני מסריח מה מפריע לך יכלב
Sherone Benadiba
חולה נפש!!!מאחלת לו רפואה שלמה,רפואת הנפש!!!
ישתבח הבורא שנתן לנו את התורה
המדהימה שלנו !ומי שרע לו ולא נאה לו שאנחנו מדינה יהודית יכול באהבה לעבור למקום אחר ..!
Adiel Elkalay
ספרדי בחיים לא יעשה את זה רק אשכנזי.
מית עטיה
מה קרה זיכוי הרבים שיחנק האשכנזי
Riki Levi Biton
ממש הייתי רוצה להיות שם ליד האשכנזיפט הזה!!!
רינת כהן
למה שיהיה להם בושה להניח תפילין?
ולמה זה אמור להפריע לך?
שמאלני מסריח !!!!!
יותר גרועים מערבים.
Nisgav Hajbi
איזה צלם חמוד בדוק יש לו משקפיים וצבע עור ורדרד אין אין עליכם תל אביבים אתם כאלה מתוקים חעחעחעחעחע
הוא פשוט הרג אותי
סיוון ויהונתן ועקנין
ברוך השם שהוא מזכה את הרבים ושימשיך. קנאי מסריח! בסופר הזה יש יהודים אוהבי ישראל וזה אוכל אותך אז אולי הגיע הזמן שתקבל התקף לב או משהו ובעזרת השם שכל שונאי ישראל יכחדו ואז יהיה שלום. השמאלנים השונאים הכי גדולים של העם הניבחר וכשאתם תעלמו, תנדפו תיפסק השינאה
שלום אהרון
לאלו שמנסים להשוות בסירטון בין דת יהודית למסיון.
אנו במדינה יהודית ויהודים מניחים תפילין מסיון זה למסיונרים נוצרים שיש להם הרבה מדינות ואפי במדינה היהודית של העם הנבחר יש להם כמה פינות אז תישארו שם ותנו ליהודים לחיות באורח חייהם שקיים לפני שחשבתם על דתכם ב4000 שנה
אז כן. אין מקום למסיון נוצרי בסופר במדינה יהודית בדיוק כמו שאין להם מקום באל אקצא..
במילים אחירות צאו החוצא פולשים עלוקות..
Chen Hanna Taroni
איזה אשכנזי מעאפן!רק הם חסרי אמונה שיילכו לארץ חסרי אמונה !מגעילים!
אלינור גואטה שריקר ציפורניים
אני הייתי מחרימה את כל הרשת ולעולם לא הייתי דורכת שם המנהל הבטיח שזה לא יהיה זה ביזיון!אנחנו במדינה יהודית בארץ ישראל וזו הדת שלנו ומי שלא נראה לו מוזמן לצאת לגלות ולחפש את עצמו הייתי יותר משמחה למסור את הבחור הזה לדעאש הוא נראה לי ממש מיותר בעולם והם ידעו בדיוק מה לעשות בזבל הזה
Ayalla Lawson
חתיכת נאצי שמבקש שיזרקו יהודי דתי שמציע להניח תפילין בסופרמרקט בישראל גועל מפש להקיא מהצלם הנבלה איחחחסססס
Erez Kashri
חחחחחח איזה ורוד מעצבן לא מאמין שאנשים כאלה חיים ומביאים ילדים להקיא עליו
עמי בבאי
אשכנזי מזדיין בתחת
Michelle Elishakov
בן של זונה! הבנאדם עושה עבודת קודש!
צריך לשים גבול לשמאלנים האלה זה כבר מתחיל לעבור כל גבול..
Eliav Moalem
יימח שמו מחלת לב אמן
Adiel Elkalay
אני גזען,רק אשכנזי יעשה את זה רק אשכנזי,כמו בצלם כמו הקרן החדשה רק אשכנזי,ואם אתה אשכנזי אז הגיע הזמן לבדוק מה דפוק אצל חלק מהעדה שלך,ותבדוק אותי אם אני טועה זה תמיד מישהו ממוצא אשכנזי.
Maor Gali
טפי עליך בטוח הוא שמלאני שה יקח אותך
Malka Abo
עוד השם ישרוף אותך אמן חילוני מסריח יזבל אבל כשיש לכם בעיה אתם בוכים לאלוקים שיעזור לכם
Maxim Medina
נחנקנווווו מהשמאלנים העלוקות האלו!!!!!!! או במחסומים בצלם מתעלקים על חיילים או ברחוב האזרחי! מה אכפת לשמאלני הזה שמניחים תפילין???????? מהההההההההה? רק שיקום שמאלני הגון ויסביר מה.
מגי גבאי
אתם מבינים ? לא צריכים את הנאצים שיוציאו יהודי מסופר , יש פה יהודי שמסלק יהודי בגלל שרצה לעשות מצווה ולזכות עוד יהודי בהנחת תפילין , איזו בושה , זה מה שנקרא מהרסייך ומחריביך ממך יצאו !
ליאת סוגאוקר
ימניאק היו צריכים להניח עליו פצצה לכלב שמצלם
Moshe Benisti
עדי. לאנשים כמוך צריך לקשור את צינור הזרע ולגרסה הנשית שלך פשוט לקשור את החצוצרות וכל זאת כדי שחלילה לא תתרבו כי אתם בושה וכלימה לעם ישראל , אתם אויבים מבית שמסיבה לא מובנת הלטתם לרדוף אנשים מאמינים בדתם למרות שלא הכריחו אותך ללכת בדרכם עדין לא מבין את האובססיה לאנטי דת שלך רק מביקור קצר בדף שלך הבנתי את עומק השנאה שלך לדת . רדפת את האיש במרכול כאילו הוא מחבל או פושע נאצי, ונראה לי שמחבל יזכה אצלך ליותר אהדה . זאת נקראת שנאת חינם, עשה לעצמך ולנו טובה וסע לארץ אחרת שם איש לא יבקש ממך להניח תפילין אתה יכול בחור באחת ממדינות ערב או גרמניה,שוודיה, או כל מדינה אחרת. למרות מה שעשית לו הבחור אפילו לא הגיש נגדך תלונה במשטרה למרות שיש לו סיבה לעשות זאת.
Dolev V Shay
בושה וחרפה איש קטן ומסכן אימפוטנט זבל חלאת המין האנושי אנשים כמוך גורמים לפילוג בעם הייתי רוצה לראות אותך בא לערבי בזמן שהוא מתפלל ומפריע לו בטוח לא היית עושה את זה כי אתה נבלה טרפה חלאה בושה וחרפה תראה כמה שנאה אתה גורם תתבייש
שלומי פרטוש
זבל עופות מטוגן שכמותך מה הבעיה של אמא שלך שמניחים תפילין אה??!
אלחנן מלחי
חבל שלא היה לו אומץ להראות את הפרצוף שלו... אני סקרן לדעת איך נראית בהמה מהסוג הכי שפל והכי בזוי מהמין האנושי
שלומי פרטוש
שמאלני מניאק
Jack Benhaim
טוב שמפרסמים כאלו דברים,אני רוצה לראות שימנעו ממני להניח תפילין בכל מקום בארץ ,זבל שמאלני טהור
סמדר מדואל
להסגיר אותו לדעא"ש
Jack Benhaim
טוב שמפרסמים כאלו דברים,אני רוצה לראות שימנעו ממני להניח תפילין בכל מקום בארץ ,זבל שמאלני טהור
Adiel Elkalay
אני מבטיח לכם שאם הוא יראה 50 מוסלמים מתפללים באמצע הרחוב או בכניסה לקניון זה לא יפריע לו והוא אפילו יכבד,אלו בדיוק אותם אנשים שקוראים לצהל רוצחים,אלא אותם אנשים שמשרתים את בצלם והקרן החדשה,אוי לנו שיש ״יהודים״ כאלה.גייס חמישי.
Moshe Ashkenazi
הצלם הזה הוא אחד מערב רב שעלו ממצרים שתמיד התסיסו בעם, חבל שלא נשארתם שם.
Sigal Peri Levin
חתיכת אידיוט פאשיסט. מאחלת לך ולמשפחתך שואה פרטית אצלך בבית. חצוף שמאלני חרא!!!!
Itzik Partush
בן זונהההההההה חולה נפש גם להניח תפילין אסור ומנהל הסניף פחדן משתף איתו פעולה במקום לשבור לו את המצלמה על הראש ולבעוט לו בראש ולהעיף את האטאיסט השמאלני הזבל הזה לכל הרוחות בושה
Jacky Amsellem
שנאה עצמית..שכחו מה הביא אותם לארץ הזו ..שכחו את ההיסטוריה היהודית שבזכותה אנחנו עם כאן ...פרט כמובן הנאורים מהקיבוצים הקומוניסטים מלאי שנאה ליהודים
Eyal Cohen
איש בלי ערכים בוה וחרפה.אם זה היה גוי הייתה מהלל אותו נכון?בושה למדינה שיש אנשים כמוך!!! צא מארץ
משה קמר
בוקר טוב אני רוצה שיהיה לא סרטן ולכול השמולנים שערבי יזין תאמא שלך בתחת
רועי עזרי
צריך לשלוח את הומו הזה לדעש
Sendy Deri
לשריפה בתוך כלוב !!!
Shabi Balila
חתיכת זבל בהמה , לאורך כל ההיסטוריה של העם היהודי קמו רשעים ואיסרו על היהודים לממש את הדת שלנו , אבל לא העליתי בדעתי שיקום יהודי וינסה לעשות את אותו הדבר , תלך לאלף עזאזל כלב חסר חיים , ודרך אגב אני אדם חילוני !
Yossi Mandlawi
השם יקום דמו
Tomer Elul
את המכה שלכם תקבלו מי בורא עולם ישמולאנים מנייק לא תהיו בשלטון בחיים עוקרי ישראל
הדסה כהן
חלאת המין האנושי!! יש לך בעייה עם סממנים יהודים תעבור לברלין.
Ilan Cohen
זה בן של זונה נאצי בגלל אנשים כאלה עם ישראל משלם במזומן במחיר יקר מכל חיילים שנהרגים ואזרחים שניפגעים בתאונות דרכים בגלל זבל אפס כזה
אבי דחרוג
עוד זבל שאוכל זין . עונש מוות או גירוש מארץ היהודים.ללא תנאים.
אליהו כהן כהן
מה לא היה שם אף גבר שהוריד לו אגרוף לפרצוף?
Zohar Ron
מאחל לו שיטוס לנופש ושדאע״ש יחטוף אותו בן של אלף עוכר ישראל , פרסמו את הפרטים שלו.
יוסי אליהו
לכל היהודים הצדיקים לעשות לשמאלני הזבל הזה תפילת השכבה כדי שנשמתו תישרף בגהנום
אורטל אליהו
זבל גדול מאוד. שמאלני פח זבל
Moran Bashari
אדם קטן ועלוב. כמו רוב השמאלנים
Batel Maymoni
ואם אני הייתי רואה את זה הייתי יוצאת על אמא שלו שמאלני זונה!!
תומר ביטון
"ברוך שלא עשני גוי" ולטינופת חלאת המין האנושי שהתנהג כך מעבר לזילות בסממן היהודי הכי מובהק שלנו יחד עם ברית המילה הוא ביזה ובייש אדם אחר על לא עוול בכפו והכל בשם השנאה היוקדת לדת ולאמונה ואם הוא אוייב הדת והיהדות אז הוא אוייב שלי ולאוייבי אני מאחל מוות בייסורים!!!ולצדיק ההוא שמזכה אנשים למצווה החשובה הזו אשריך ותמשיך כך ולבטח אל תתן לבהמות מלאי שנאה עצמית ומרמור לגרום לך לאי נעימות או נוחות ועוד דבר כל מי שלא עמד לצד היהודי היקר עם התפילין גם כן נורא מאכזב הייתי מצפה מהם לנהוג אחרת ובטח ממנהל הסופר הרי ברור שזו פרובוקציה אנטי דתית מובהקת אז למה?!!?
Livnat Alfasi
חתיכת חצוף שמאלני טיפש! מה כואב לו , שאנשים מאמינים וימשיכו להאמין ויניחו תפילין כמה שבא להם מי שלא רוצה היה אומר לא, עובדה שאנשים מעוניינים מה רע בזה ? בן אדם ממורמר, מה נראה לו שהוא מצלם אדם מבלי לבקש את האישור שלו זה מותר? זה חוקי ? תעשה טובה לכולם ותמצא חיים !!!
Etty Sabbag Amar
גועל נפש!!! מאחלת לשמאלני הזה את הגרוע מכל. מה כואב לו על יהודי שמניח תפילין???
Tanhom Davidov
ואי אם בן אדם כזה נופל לי ביידים תאמת אני לא יודע בכלל אם הוא יצא חיי
יעקב אוחיון
הוא חושב שהוא בן אדם חזק הקדוש ברוך הוא רק מכה קטנה יתן לו ותראו איך הוא לא שווה כלום כל מי שהוא חושב שהוא חזק שיחשוב שוב
תומר ביטון
כן זה כתוב בפוסט ימתחכם...על זה נרצחו אבותינו ואבות אבותינו במיליונים ...אז שאפס תת אדם כזה יבוא ויתנהג כך במדינה יהודית?!!?!?!??מה לעזאזל נסגר פה מהההה?!?זה כביכ7ל מה שמביאי איתו "חופש הביטוי"השמאל הארור בסיוע המפלגות השונות כגון הקלו קלאס קלאן או בשמם העדכני"המחנה הציוני"זה מה שהם יעודדו פה וזה מה שהם מביאים איתם במחנה ההשמדה שלהם!!!מכל התגובות שיש פה ויש המון ענייניות בחרת לכתוב רק את השטות שלך..מעניין למה? יש מצב אתה בצד של ההוא כנראה
אסף כהן
מי שצילם הלוואי ואצלם את ההלוויה שלך
Daniel Afriat
זה אחד מהיפה נפש של השמאל , פשוט בושה שהוא נמצא איתנו באותו מדינה , זה אחד משרידיו של ערב רב שיצאו עם בני ישראל ממצרים . בעזרת השם שהקדוש ברוך הוא יהפוך לו את המחשבה ויחזיר אותו בתשובה . אותו ואת כל עם ישראל להיות מאוחדים עם אחד בלב אחד ..!
Avihai Sinvani
בן אדם נאלח אין מה לומר הוא רוצה לאנוס את כולם לדעותיו והוא מתנהג כמו אחרון הנאצים
Meidad Shoham
תעווווף מהארץ הזאת היא לא מיועדת לאפסים כמוך!!
יוסי ושירלי אסולין
מה יש לראות מזדיין בתחת ואני יבוא לצלם איך מזיינים אותו
Yaara Mahanimi
לא יאומן, איזה איש קטנוני וחצוף... אך אם הייתי בסופר הייתי מראה לו את מי צריך להעיף באלימות החוצה
ירדן עבדייב נדלר
בן של זונה מה אכפת לו מה אכפת לו!!!!!! בטח זה אחד מהיפה נפש של השמאל המזדיינים בתחת .
Haim Halfon
#משועמם #סתום #חולירע #חלאתהמיןאנושי #שמאלנימגעיל #חסרחיים #בדוקההוריםש לואחים #בנשל״ז #עוכרישראל #נבלה #טריפה #מתלהבשישלואייפון #מתועב #חופר #חמור #אנטיפת #צפוןתלאביבי #מסכן #מרחםעליו
Michael Menger
אני עד עכשיו לא מבין מה היה הבעיה של האדם מאחורי המצלמה? אני מסכים שלפעמים כל הנחמנים והמשיחיימים אלה מעצבנים ונמצאים בכל מקום , אבל מצד שני אני מלא גאווה כי אני מרגיש בארץ שלי ובמדינה היהודית היחידה שלי שפה אני מרגיש בטוח וציוני... אז באמת די כבר אם כל הדמוקטיה הזו לא בא לי להיות מדינה דמוקרטית,לתת יד לשמאלנים האלו יד להרוס אותי,יותר גרוע המפלגות הערביות לצפי של 14 מנדטים!!!????? איפה נישמע בעולם שהאויבים שלך הם נמצאים בממשלה בתור המפלגה השלישית הגדולה??? מה ניסגר איתנו? אנחנו ישנים בעמידה חברים לא רחוק היום שבו נאכל את הכובע שאנחנו בישלנו והם ישתלטו לנו על הארץ ויעיפו אותנו למקום אחר... אז בואו נתעורר ונרים הפגנה שתימשך עד שיקום האדם שיעיף וייתן לנו בטחון ושקט.
Tzlil Tammam
מאחל לכל השמאלנים מכת בכורות חחח
Keren Cohen
יהודים יקרים כל התגובות כאן מבטאים את אשר רציתי לכתוב בצורה כזו או אחרת .אני רותחת מעצבים על הנבלה שלא מגיע לו ולכמותו להיקרא יהודים .יהודי הוא קדוש .השמאלנים מטמאים את העם היהודי הקדוש. מול טומאה .בזוי שכמותו .מצצן לקקן. חולה נפש. רצה לבייש יהודי יראה שמים שכל מה שעשה לקדש שם שמיים .והנה בסופו של דבר הוא בעצמו יצא לביזיון וללעג. לך תתאסלם לא מגיע לך התואר יהודי .יבהמה
Omri Nissan
פיי המון זמן לא יצא לי להיתקל ביפה נפש שמאלני כזה עם הדיבור המעצבן והמתנשא שלו.
Lior Asraf
שמאלני מזדיין יבוא היום שלך שה' יתברך יקח אותך ואתה תבקש להניח תפילין למעלה אבל יהיה לך מאוחר יהומו מסריח לרוק לך על הפרצוף שלך ינאנס
Hani Tal
גועל נפש שמאלני מניאק!!!
דרור יפרח
להרוג אנשים כאלה
Or Yakov
"וגם ערב רב עלה איתם" מה שיהרוס אותנו יבוא מתוכנו הנה הוכחה לא מהערבים נהנה הוכחה... שמאלני זבל
Sarit Hayut
וואייי וואיייייי אם הוא היה נופללל עלייי הייייתיייייי מזיייינתתת אותווו בן זונהההנ שמאלניייי מזדיייןןןןן
בנאדםםם נושאאא תפילההההה וזה מפריע לווו שימות אמןןןן!!!
זה הדתת שלנוווו יבואו ויגידו לנו מה לעשות וואללה יופייי.
אני מתה לראותתבנאדםםם הזהה אני גומרת אותווו אמא איזה עצביים יש לי בגווףףף
משה בן הרוש
תשמעו, האיש שמצלם את הסרטון מאוד עצבן אותי, העלה לי את החלסטרא. תקשיבו מה זה קרצייה, מה זה שונא אדם, איזה טון דיבור מעצבן, איזו דרישה מעצבנת. תשימו לב איך מנהל הסופר סבלני אליו. הייתי רוצה לשים את הבחור הזה עם "הצל" שהעלה את הסרטון ולתת לו חמש דקות חוקיות, בחסות המדינה, לעשות בו כרצונו. יש לי הרגשה שהבחור שמצלם גם לא יבחר בש"ס או באגודת ישראל.
Tzlil Tammam
חח אני היית מראה תצד השורף של היד שמאלני שרמוטה
אבי כהן
בן ז אן לי מה להגיד בטוח שמאלני ברור זבל ומקווה שלא יהודי
Tal Golan
משועמם זקן ששונא את עצמו ומחפש סיבות למרמר אחרים,שיקנה בסופר אחר,ויותר טוב,שיעזוב את הארץ...
Tzlil Tammam
חחחחח שמאלני בן שרמוטה השיעמום אוכל אותו !!! חלאס כבר צריך להעיף אותם מהמדינה שמאלנים כפויי טובה !! קוקסינל מתבודד
Noam Lankri
מישהו יכול להסביר לי למה כל השמאלנים הם ייקים? אלה שסבא ואולי אבא שלהם היה בשואה ונשטח רק כי היה לו זקן והניח תפילין..האם השואה גרמה להם לשנוא את אלוהים ואת עצמם?
מה יש לאדם הקטן(מצלם הסרטון) הזה בחיים חוץ מלהתלונן על עצם היותו יהודי? הרי הוא פיתח שנאה לנוכח העובדה שהוא יהודי..הוא היה מעדיף להיוולד שוודי או אוסטראלי..חברים אני אומר לכם את זה בוודאות סטטיסטית,רוב האנשים האלה הם דור שני/שלישי לניצולי שואה שנשרטו לחלוטין בגלל מה שהיה..בגדול צריך להתעלם מהם כי הם פצועים בראש,ייצר ההרס העצמי והשנאה שלהם כלפיי עצמם עצומה,מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו..עצוב.
Noam Arusi Levi
הבעיה של אותם אנשים שהם מפרידים דת ממדינה. צריך להכניס טוב לאנשים לראש שהזכות שלנו פה על אדמת הקודש הזאת היא קודם כל זכות אבות, וכן זה רק על פי התורה! מי שכואב לו שיהודי טוב עובר ומנסה לקרב ולחזק את היהודים בארצם ולקרב אותם לשורשים שפשוט יעוף מפה עם כל שאר יפי הנפש. (וכן אני אדם חילוני)
איתמר נגר
בן שרמוטה צריך לחתוך אותו !!!
Daniel Gatya
בן של זונה שרמוטה מדבר כמו אשכנזי הומו מסריח
אורון אברביה
מה אכפת לו שהוא מניח תפילין שמאלני מניאק זבל השם היקח אותך הכחבה
שי-לי שפינדלר
עם אנשים כאלה מה הפלא שהגענו לתאי הגזים
רפאל זגורי
למה רק המזרחים קמים עליו איפה כול האשכנזים האנלגנטים בתך רובם מסכימים איתו
רפאל זגורי
תפרסם את התמונה שלך יבן אלף שרמוטות ונחרבן לך על הפרצוף המסריח הזה צריך לשים שומר שזבל כמוך לא יכנס לסופר אפשר לחשוב מה אתה קונה לבן ומים מנרלים
Dina Sharon Darngawn
הוא אפילו לא מתבייש לדבר בשפת הקודש ולקלל מישהו שמגיע עם תפילין?? בושה זה מדינת היהודים לא מדינה נוצרית.. לא רוצה שילך לברלין!! נמאסתם שמאלנים!!
Oron Biton
יש לו מזל שלא הייתי בסופר הזה באוטו הרגע (אני חילוני) בוא נאמר שהוא לא יכול היה להשתמש בפלאפון שלו יותר.
Idan Kujman
עוכר ישראל עלוב זה מה שהוא! מה כואב לו שבן אדם בא לעשות מצווה שאחרים יניחו תפילין אני בטוח שהבן אדם הזה ממורמר ומשועמם ומנסה ליצור אש בן אדם כזה שלא יחייה במדינה הזאתי יואווו כמה שהאיש הזה אטום חתיכת דפקט שמאלנים צאו מהמדינה!
Rafael Bahar
שונא ישראל- מי ישמע מאיפה באת ומי היה הסבא שלך, הסבא בטח מתהפך בקברו על שיוצאי חלציו הם לא פחות מכל שונאי ישראל האחרים -עצה ידידותית : לך תתאבד כי אם זה מה שמפריע לך אין לך זכות קיום!!!
Lior Ezekiel
עזוב תפילין בוא נילך לתפוס את גוש של זבל הזה
Elior Rafaelov
צריך לשבור לאנשים כאלה את הידיים והרגליים
David Razon
מה כואב לך יבן של זונה , הבן אדם צדיק משקיע מהזמן שלו כדי לזכות את הרבים , אל תקנה בסופר הזה יותר והלוואי יאנסו אותך בן אדם טיפש
Merav Abdy Hazan
בטח בבר מצווה שלך הניחו לך חבל על הצוואר חבל שנקרע ...!!!!
Eldad Nehemia
כלב נבלה בא לי לפרק לו תעצמות לשמאלני הבן זונה הזה
דורית משעלי
לא לאמין....מה זה איפו אנחנו חיים...ישמואלני..לך להתאבד....יזבל
סתיו בביזייב
מזדיין בן של זונה אשכנזי מנאיק
Yossi Desta
עצוב שזה קורא במדינת ישראל שיעבור לגור במדינת דאעש ויגיד לחברים שלו לא להתפלל ברחוב ונראה אם ישאר לו ראש !!!
Matan Sinay
וואי זה פשוט בן אדם עם ילדות עשוקה עד אין סוף ! פשוט גועל נפש של בן אדם . שמולאן מסריח . הורסים את המדינה . אני לא מבין באיזה סמכות יש לו להגיד כאלו דברים .
Eli Afgin
איזה שמאלני בן זונה גדול ...הייתי שם לו אגרוף מזמן
Mor Habani
לא מבינה באיזה מדינה אני חיה אנשים מתכחשים לדת שלהם בסדר. אבל לבוא בתלונות שאחרים מתפללים ?!?? לאן הגענו גועל נפש!!!! להשמיד אנשים כמוהו איכס
Adiel Goldstein
שמאלני מניאק!
חלפון ציפורה
איפה הגענו גועל נפש שמולנים זבלים
Zeev Valani
השמאל ימכור את נשמתו לשטן ועל הדרך אותנו תזהרו להצביע שמאל או בוזי הוא ישב יחד עם מרץ והמפלגות הערביות תל אביב תהפוך לאום פחם ורמת אביב לקלקילייה וזאת לא הפחדה זאת מציאות לצערי
אליה רחל גמירובה
אלוהים לאן הגענו... להניח תפילין זו בושה??? בושה לזבל הזה שצילם והסתובב שם עם ה"צדק" המחורבן דלו. לך יא קקה תתנצר ותתאסלם ולא תהיה שייך לעם יהודי, לך תחיה בעזה שם תגיד לכולם מה לעשות והלוואי שילמדו אותך לקח... וכל הכבוד לבן אדם הדתי, לא ענה, הסתובב עם חיוך נעים, זיכה אנשים במצווה ויצא בלי ויכוח... זו גדולת האמונה לא לרדת לרמות של לקקנים השמאלניים שמוכנים למכור את אמא שלהם לטובת דאעש. בקיצור לא לשים לב ולא לענות וככה העם היהודי ינצל
Eti Gabay
מי שצריך להתבייש זה השמאלני!!!
Zeev Valani
אני רוצה לראות שערבי היה בא ומיתפלל בתוך הסופר "שאני מכבד ולא הייתי מעיר הייתי גאה על האמונה שלו" אבל בטוח שהדבר הזה עם המצלמה היה מעיר לו לא בטוח שהוא היה מגיע הבייתה שלם אלוהים ישמור מאיפה כל השינאה הזאת של השמאלנים
מיסטר צ'ראנו
אני כבר מתבייש במדינה שלי שיש אנשים כאלה פה.... אבל אנחנו אשמים שנותנים להם במה בפוליטקה ובטלוזיה וכל המצעדים האלו אני מאשים אך ורק את עצמנו כי כמו תמיד אנחנו יודעים רק לדבר ולא לעשות...
Zeev Valani
רק ימין חזק יחזיר את השפיות וזה תהיה התשובה הכי טובה לעוכרי ישראל מהסוג הזה
איריס בן ברוך
הלוואי שכולם יניחו ברחוב תפילין מול כל העיניים של השמאלנים שונאי הדת ושיתפוצצו עם המיץ שלהם בשנאה האכזרית לכל מה שקשור ליהדות .בזכות לומדי התורה והתפילות שלהם העם הזה שלנו מחזיק מעמד ולא בזכותם ,פה זה לא אמריקה פה זה ישראל היהודית ומי שמתביש בעם שלנו ובדת שיעוף לארץ אחרת לא חסרות מדינות .
Tzlil Vaturi
שמאלני מסריח בן זונה אדם מגעיל ופתטי
Kobi Barbibai
להוציא חוק שיעמידו אותך לדין על בגידה והסתה נגד העם היהודי יחד עם זאת לקחת לך את המספר זהות ולהתייחס אליך בידיוק כמו לכל אחד אחד שעובר מעל או מתחת לגדר של המדינה הזו של ״אלה״ שמניחים תפילין. עד שזה יקרה פשוט תעצום את העיניים המסכנות שלך ופשוט ותנסה לעשות תרגילי כושר בזמן הזה כי אתה תיכף הולך לרוץ כמו תרנגול על רגל אחת ,אני מבטיח לך על כל שנייה ואמירה בסרטון השפל ומזעזע שלך יום של ייסורים שהלוואי ויכולתי ליהיות זה שמבצע אותם. ״ולעולם נמשיך בזכות התפילין לנצח כל יום מחדש את מה שמונח לפנינו כמכשול ״
**לעובדי הסופר אני מוכן לארגן לכם תשלום נאה על כל פעם שתניחו תפילין בסופר - בפרטי
Stav Shalom
איכססססס גועל נפש!! שמאלני מסריח!!! כואב לו הלב שאנשים מניחים תפילין! תתבייש לך!!!!! תעבור לגור בעזה! טפו עלייך זבללללל
נחום לוי
אתה שפל... אמן תיסבול כל רגע חיים שלך.ויבוא היום שתבקש שיתפללו עליך.אבל החבדניק הצדיק בטוח שמחל לך
גבריאל קונפינו
שתמות בינויים יבן שרמוטה ימיך ספורים על פני האדמה יזבל חלאת המין האנושי
Sagiv Cohen
שמאלנים זה מלאכי חבלה !
אדם אוזן
שמאלני מנייאק
שני מרחום
הקב"ה מחכה לנו שנחזור בתשובה רק שלא נדע מצרות ואסונות שבאות על עם ישראל אנחנו חיים בזכותם של הצשיקים אם יום אחש לא נניח תפילין או יפסיקו ללמוד תורה אנחנו חס ושלום ניבלע כמו קורח ועדתו למה אנחנו צריכים חס ושלום לקבל מכות למה לא נילמד לבד ונבין שבורא עולם לא יחכה לנצח אז כולנו צריכים לקבל על עצמנו הנחת תפילין לישמור את השבת תדעו לכם חברים לא סתם נאמר כי אשמרה שבת אל ישמרני מניסיון אישי אני מאחלת לי ולכל עם ישראל שהקב"ה יחזיר אונו בתשובה שלמה ויבוא משיח צדקנו ויגאלנו במהרה בימנו אמו ואמןןן
דני בן משה לוי
תמות יבן זונה
מאיר עזרא
יחתיכת בן של זונה תחזור לגרמניה
קוסמטיק קאר
בוגד מסריח
Haim Shalom
אתה חתיכת חלאה שונא יהדות ואדם.כל הכבוד למנהל החנות שרואים שחונך על ברכי היהדות. חבל רק שהוא לא תפס אותך וזרק אותך החוצה .בגלל אנשים כמוך נהרגו ונרצחו 6 מליון יהודים אך ורק מפני שהם יהודים ואנשים קטנים כמוך עזרו להם בסלקציה.מקומך לא איתנו סע לברלין או לפריז שם לא מניחים תפילין בסופר .
Yaron Diana Yfrach
פשוט מאוד...שובר לו כמה עצמות וממשיכים רגיל
Meir Azar
הייתי דופק פה צרור של קללות עכשיו.. אבל הצלם הזה בכל זאת יהודי.. צריך פשוט לרחם על אנשים כאלה - שטופי מוח מהתקשורת השמאלנית חילונית.. הוא לא אשם.. ממש כמו אדם שנולד עם מוגבלות מסויימת. יישר כוח לצדיק מחבד
Nofar Malihi
מה מפריע לכוס של אמא שלך יא שמאלני מזדיין אני בעד להכניס לשם 300 ברסלבים צדיקים שיבואו ויניחו תפילין מול העיניים הזבל שלו קול של קוקסינל לך תעשה שינוי מין
איציק בוגי
שכנזי מניק חבל לא לקחו אותך בשועה יבן זונה על חשבונך שהוא מניח תפילין .עובד יקר תניח כל יוםם .
אברהם אדרעי
כמה כאפות לפנים היו עושות את העבודה. סתם ככה להרגיע לי את העצבים.
Gaby Natan
צריך לתפוש את השמאלני ולחתוך לו. כי כנראה הברית של הבן זונה לא הצליח.
Alon Talebiansky
גם גוי וגם מלשין יאללה תחזור לבן זוג שלך
יורם לוי
מי שיש לו בעיה עם הנחת תפילין שיקפוץ שמאלני מסריח מלשן בן אלף זונות אם הוא נופל לי בידיים אני חונק אותו ואת אמא שלו בן של זונה אמן יקבל שיתוק בכל הגוף
אבי אורן
יא חתיכת זבל..הנחת תפילין היא מצווה שיש שכרה בצידה..היא מגינה על האדם והיא הקשר לאלוהים וכותב את זה אחד לא דתי שמעשן ונוסע ומבשל בשבת..ורק לפני שנה היתה לי בר מצווה לילד ורכשתי 2 סטים של תפילין ב 5000 שח...לצערי אני לא מניח מחוסר זמן ושיכחה.. הילד כן מניח ...ודווקא בגלל ההתנשאות שלך אני אשתדל מהיום כן להניח...מה הבעיה של אימא שלך?....מי שלא רוצה מניחים לו...לא כופים על . אחד יא מטומטם...אלוהים יעניש אותך
Lorin Tehila Levi
פשוט בן אדם פחחח זה מה שהוא!!! מאחלת לו שאלוהים ייתן לו מכה שלא יקום ממנה!!! הצדיק לא מפריע לאף אחד מה הוא נפל עליו?!?!
Asher Ben Shimol
לא תפילות. כפות לפנים צריך
הרבה מיפורנובייץ
אמא שלו זונה אמן יחליק במיקווה ושיאהב לקבל גזעי סברס בתחת שרמוט חרא ימיץ של הזבל בולבול גרמני שיפול מעזריאלי פעמיים ושיעמוד לו כול החיים ( מבואשש) שמולני חרא
שימי מזרחי
בן אלף זונות שהבנות שלו יאנסו על ידי ערבי גינגי פייייי כלב בן כלב
Yair Tiram
אני יתפוס אותך יבנשלזונה ויגמור עלייך בשניה יחתיכת זונה בנשלאלף זונה סבתא שלך גם זונה ואמא שלך הזונה הכי גדולה שהקריצה אותך לעולם תן לי לראות אותך בסופר רק לראות מי אתה יפחדן עלוב .. רק מדבר תראה תפנים שלך ימיץ של זבל
יפעת דהן
חלאת אדם מה זה מעניין אותך אין לך במה להתעסק בחיים בעזרת ה בזכות התפילין האלה והאנשים שמניחים אותם יפול עלייך גזרה שלא תקום ממנה
Shtainer Asaf
חבל שלא הייתי שם הייתי זורק עליו ביצים מהסופר
Oz Maoz
את האידיוט השמאלני הזה היה צריך להעיף מהסופר. הייתי גומר אותו שם. נשמע כמו ילד כאפות
סימון חיון
צלם שמאלני כופר ביהדות לא מקבל הנחת תפילין בטוח שלא עשה בר מצווה שאלוהים יקח אותך לגיהנום יחתיכת זבל אורגני
צחי זזון
למה בורא עולם לא מזמן אותי להיתקל באנשים כאלה בזמן אמת למההההה?!?!!?!
מתן גבאי
ישמאלני גועל נפש הייתי מניח אם הוא היה אומר לי בכיף כל יום איפה הכבוד שלכם לדת מה כואב לך לראות בנאדם שמניח תפילין ובמה שהוא מאמין יבן של זונה
Meir Cohen
גוש בשר ללא צלם אנוש טמבל מיסכן ורדוד חסר מעש
הייתי שמח לראות חבורה של ערסים שמפרקים לו תתחת
איתי שוקר
חגית יש אנשים שממהרים לעבודה או שכחו או לא הצליחו או היו אנוסים או שרוצים אבל קשה להם וכשבנאדם מציעים לו משהו הוא יודע אם הוא רוצא או לא רוצה תראי לי כפיה אחת בסרטון להנחת תפילין הדתי בא בטוב אבל מצד שני השמאלני הזה שהיה מוכן שהעובדים יאבדו את עבודתם בשביל שלא יניחו תפילין הוא בסדר הוא אדיוט חסר מוח שמוכן להפיל את כולם בשביל שיעיפו את אותו אדם צדיק עם תפילין .. ואלוהים ישלם לאותו שמאלני במחלה קשה ושימי לב לתגובות את היחידה עם דעה שונה זה אומר שכולנו "טיפשים" את "החכמה" מותר לך לומר טעיתי אפחד לא יכעס
ינון קטשבילי
בן זונה אני יראה שמאלני עושה דבר כזה היתי הורג אותו אנשים בלי בושה
פיליפ איפראימוב
חבל שלא בא לי אחד כזה אם מצלמה שאני מניח תפילין הייתי מדבר איתו בצורה אחרת לגמרי ....שמאלני מסריח יגיד לי איפה להניח תפילין במדינה יהודית שילך למות פח זבל ....
Etay Bushary
לא יאמן עד כמה הם שונאי יהדות ימך שמכם ישמאלנים הייתי שורף אותכם כייף...
Dave Mandelshtam
לזיין תשמאלנים בתחת וזהוא אחי
Guy Aharon
בן זונה בן אלף שרמוטות מניאק כלב
שונא ישראל שילך הוא ואלף כמוהו כפאה על עם ישראל
אברהם דהן
למה לא מעיפים את הזבל השמאלן מהסופר כואב לא שאנשים מניחים תפלין צריך לחתוך לא את הלשון שלא יוכל לדבר המנייק סונה ישראל זבל זה לא יהודי זבלה
Anat Kedem
זבל שמאלני שונא ישראל....איזו שנאה עצמית...
Kobi Babaigo
אין טעם להתרגז מכול "אשכנזיפט" ואם כך בארץ צה לנו כי נלין על הצרפתים ?
אברהם דהן
מנהל הסופר אתה פחדן אתה אומר שהייתה קצין בצהל אתה פחדן תעיף את השמאלן מהסופר מה רע להניח תפילין להחרים את הסופר הזה יש מנהל פחדן בושה למדינת ישראל שייש חיות כאלה זבלים לאן יגענו
Lidor Shamba
שמאלני בן זונה אשכנזי מניאק!
עידן איפרגן
יבן זונה יחתיחת שמאלני מנייק יממורמר ואלברט יחתיחת קוקסינל האיתה קצין בצה"ל אההה. ניראה לי ששכחתה את הביצים על המדף בסופר יסמרטוט עלק קצין. ועוד משהו אחרון לבחור הנחמד מחב"ד שיירבו אנשים כמוך תמשיך בעבודת הקודש אוהבים אותך
זפי שגב
חבל שלא זרקו אותך מהסופר חלאת אדם אנטישמי אשכנזי בגלל כמוך אנשים תגיע עלינו שואה
Sadi Korkus
כול הכבוד לחבד על עבודת קודש ברמת אביב (אמת אנשים זבל ) מעירים על כול דבר אפשרי בושה. מדינת רמת אביב
יוסי זוזוט חדש
חבל שאחד כמוך נושם בישראל לך לעזה יפנקו אותך שם ואז תתחנן להניח תפילין
גקי נחייסי
הוא לא ניראה לי יהודי האפס הזה - שילך לסדרת חינוך אצל דאעש ולא יחזור
Nir Korinberg
יש לצלם היפה נפש שם? כתובת ? אפשר לשלוח לו את איתמר בן גביר ומיכאל בן ארי שיעשו לו השכמת בוקר...
קובי ומירי ברכה
בן של זונה שמלאני מנייק חבל לא הייתי שם
שמואל אביטן
לך תמות מה אכפת לך מסכן
שמעון ברגיל
חבל שלא נפל לי בידיים מניח עליו תפילין בכח
יהודית נקש
כל הכבוד לאברך שבא לסופר ונתן לבחורים שלנו להניח תפילין יישר כוח, ברכה לעם ישראל ואתה שמולאני מגעיל יש כל כך הרבה בעיות במדינה ועל זה אתה עושה סרט יה חוצפן ומשועמם שכמוך
Omri Moshe
מניאק שמאלי מה אכפת לו בכלל
Avichai Doron
כמה שנאה יש לי לבנאדם שצילם את הסרטון הזה וואו. אדם שרע לו בחיים וכל מה שמחייה אותו זה הכפירה והרצון להתייפייף ולחיות כביכול בחופש. אף אחד לא מניח ׳בשבילו׳ תפילין. צריך להרחיק אותך* בכח מהמדינה שלנו חתיכת בהמה!!!!!
רונית ועקנין
אתה פשוט בושה עוכר ישראל....תתאסלם או תתנצר בן אדם משעומם מחפש פרובוקציות.
Yosef Shimanov
חתיכת קוקסינל שצריך לתת לו לשבת על זין טפיי על אנשים כאלה לתת לו 2 כאפות ולהעיף אותו קיבינימט מפה חבורה של שמאלנים נבות טפיי על כל השמאלנים האלה!!!!
מיכל מליחי
קודם כל אשריך אברך על שאתה מזכה את עמך בהנחת התפילין . ואתה שמלני חולה נפש מה איכפת לך. לא טוב לך , לך תעשה את הקניות שלך בעזה או בכפר ערבי ונראה אותך יוצא משם.
Elahanan Azoulay
כל כך מחפש לעשות רעש. פשוט בן אדם מסכן. לא מבין כמה השמלאנים האלו פשוט תמיד מחפשים את הרע. הם כאילו מדברים יפה מדברים מנומס. אבל בפועל פשוט מחפשים רק איפה רע, איפה לעשות את הרעש הבא. זה כמו שהיינו ילדים, והיו בבית ספר אץ הילדים הקטנים המעצבנים שתמיד היו מלשינים למורה . ממש אותו הדבר מחפשים תמיד איפה שונה ומיד יוכלו להפוך אותו לרע ומיד לסיפור. לצערנו זה ממש כמו הפוליטיקיה שלנו כרגע. עם המחנה הציוני. הילד כפות שם . שכל רגע מכפיש את בייביי ככה ובייבי ככה. נכון שוב ביבי עשה הרבה טעיות ויעשה. אבל מה אתם מעדיפים את הילד כפות הזה מהמחנה הציוני? או מישהו שמדבר כמו גבר שעושה מה שבא לו . שזה בייבי. בקיצור זה שצילם כרגע את הסרטון נשמע לי ממש כמו הרצוג לא חושבים? אשכנזי כזה טיפוסי נמוך שכזה וחסר חיים חסר חברים ושמחפש רק רעש.... אני לא גזעני לגבי .. אבל זה בפועל קורה ככה. רוב החסרי חיים הילדי כפות שמתבגרים הם האשכנזים לצערי הרב....
Ruven Buzaglo
איזה איש רע! תקום ותעזוב את המדינה אני מוכן לקנות לך כרטיס טיסה לכיוון אחד לאן שרק תבחר.
Ilana Kadosh
שמישהו יתן לו מכות...זה מה שמגיע לו חבל שלא הייתי שם ללמד אותו שיעור בהתנהגות....
רפי וקנין
השמאלני משחק אותה אינטילגנט . מסיונר זה הגדרה של מישהו שמנסה להעביר אדם על דתו . בדיוק מה שהיה הרצל בן גוריון וכל ראשי הציונות שישרפו הם והוא ביחד
חני גוטמן
שמאלני זבל מטומטם מה איכפת לך שאנשים מניחים תפילין זאת שנאה לשמה כח אחד שיעשה מה שטוב בעיניו לך תתעסק בחיים שלך יחסתי כת בן אדם חסר חיים אם הייתי רואה אותך מול העיניים שלי מצלם את זה הייתי יורקת לך בפרצוף ומעיפה אותך ומזמינה לך משטרה על הטרדה חתיכת מטומטם זה שאתה לא מאמין בדת היהודית זה לא אומר שכולם כמוך צריך לכבוד כל בן אדם באשר הוא גם אם דתיים שעושים מצווה כה חשובה של הנחת תפילין בתור אישה מסורתית אני לא רואה בזה דבר רע ומיסיונרי אז תעשה טובה לאנושות ותתעסק בחיים שלך חתיכת משועמם שונא ישראל
יוסי מולא
חתיכת שמאלני בן אלף זונה !! אנחנו יהודים מאמינים בני מאמינים ! אני לא כולל אותך יא מיץ של הזבל !!
יוסף כהן
הייתי שוחט תצלם הזה אם הייתי שם..
יוסי מולא
באמא שלי אם הייתי ליידו היה מקבל יריקה לפנים
Shalom Shalev
זה בדיוק מ שהם שונאי ישראל והעם היהודי מה כבר אפשר לצפות מיהם? חחחח קטע שהוא חוווווושב שהוא מנהל הסופר ולא המינהל הממונה וככה הם השמואלנים השונאי ישראל מיתנהגים. כניראה שצריך להזכיר להם שזאת ארץ היהודים ולא ארץ השמואלנים!!!
Michal Schwartz
כבת לניצולי שואה אני אומרת שהיה צריך להתפגר שם .... זה בגלל אנשים כמהו שהשואה בכלל התחילה! - אני מתביישת.
Roni Alony
עוד שמאלני שבערב שבת במקום לאכול עוף חם , אוכל קורנפלקס קר.
Sivan Amar Levi
לא רק שאני מאחלת לו לשמאלני הזבל הזה שימות אלא שגם בשבעה שלו לא יהיה מי שיעשה מניין ויניח תפילין ויתפלל עבורו
במבינו הקוסם
בנאדם משעומם שאין לו חיים.... פשוט מיסכן ועלוב.. אנשים מתים פה כמו זבובים והבנאדם המשעומם הזה מתעסק בחרא...אל דאגה במפלגת מרץ מחבקים אותו... גם תכף יצאו בפוסט לטובתו...
Avivit Tamir
עוכר ישראל! !!!! ימחק שמך.
Naor Palker
פשוט בן אדם אידיוט שאני בכייף נותן אותו לדעאש שיעשו בו ניסויים
Noy Asila
שמאלני לקקן ביצים
Michal Dery
שונאת אותםםםםם שימותו .. כואב לי לומר אבל מאחלת להם את כל המחלות שיבואו כפרה עלינו יימח שמם.... שונאת שמאלנים שונאתתתתת... אני נעשית אלימה רק מלחשוב על שמאלני כזה .. וואלה הייתי מניחה לו תפילין בכוח..
Rinat Leon
לצערי כבר ראיתי את זה .. עוד היום מוות בייסורים ואימרו אמןןן!!
שרון מקייטן
חתיכת נאצי
מאיר בנימין
אני אישית מוכן לקרוא וללמוד לעילוי נשמת היהודי הזה מה זה מפריע לו .אני רוצה לראות אותו מפריע או מעיר למוסלמי .הוא שפן בן זבל ימחה שמו .שתראה יסורים וצרות ומוות .
Itzhak Abdu
זונה בן זונה מחלה בלי תרופה היה לך אמן
Oded Siman Tov
אותו זקן מייצג בדיוק את אותם מתיפייפי נפש שקוראים לעצמם אנשים נהורים וליברלים. מהסוג של האנשים שתמיד ידאגו להיאבק על הזכויות של הערבי החלש אבל ידאגו שהוא ישאר חיית המחמד שלהם ותו לא. אותם מתיפייפים שדואגים לשיוויון זכויות אבל מפליקים לנשים שלהם אם הן מדברות יותר מדי. אנחנו רואים כאן דוגמא קלאסית לבנאדם שמכנה את עצמו ליברלי ופתוח אבל בפועל כל מה שלא מוכר ואהוב עליו- הוא פסול. השכבה הכי מסריחה בחברה הישראלית. רואים שהבנאדם הזה לא ידע ולא יידע אושר מימייו לפי הציניות והשנאה מפיו. מאחל לו בריאות ואושר- אולי זה מה שיגרום לו להיות בנאדם חביב יותר לעולם. פשוט דוחה!
ורד ואהוד כהן
הנכד של היטלר !!
דנית גורגה
בנאדם משועוממם וחסר חיים ובאמת שילך להתאבד
Davarashvili Samuel
אותי בכלל מפליא איך הוא יודע להשתמש במצלמה וגם לדבר?!. אבל, מדבר אחד אני לא אופתע, אם הוא בא לסופר בשביל לקנות בננות.
טל גולן
זה בן של זונה שמאלני שרמוט איפה אני ברגעים כאלה איפהההה
רחל דיאי
לכל השמאלנים שאלוקים יפתח לכם את העיניים ותחזרו לעם שלכם אחרת בגללכם תהיה שואה נוספת חלילה...קחו את עצמכם בידיים...מספיק משינאה לדת וליהודים הימניים.
ברכה עמוס ונטורה
שיחנק שיתפוצץ שישרףףף שמאלני זבל
Lavick Debby
מה קרה ? אז הוא זיכה יהודים במצווה חשובה . דקה מיומם והם זוכים להצלה באותו יום. ותקשיב שמאלי רדיקלי. אני חלונית. הוא לא חייב אף אחד רק פנה בנימוס. בשבילו זו שליחות. ו... הם לא מניחים תפילין בשבילו אלה בשבילם ובשבילך. כיוון שבשביל אדם כמוך שונא יהודי ... צריכים להתפלל הרבה
Amir Boadana
איש משועמם ונאצי.. שילך לעזה.
גבי סלמן
היה לי שכן שעשה פרובוקציה והתנגד לבניית בית כנסת בדיוק כמו הזבל שמתנגד לעניין הנחת התפילין ואחרי חודשיים השכן המסכן קיבל התקף לב ומת. המסקנה בחור זבלון קטן, שאסור להתעסק עם אלוהים. אני פוחד על ילדיך שהרי כתוב " אבות אכלו בוסר ושיני בנים תכהנה" אל תתעסק עם אלוהים. יש לו מצלמה יותר גדולה משלך וזרוע בטוח יותר ארוכה. אגב, אני אדם חילוני לגמרי אבל מכבד את בוראי.
Avi Lam
שמאלני מנייק זבל
מאיר רובין
חבל שלא הייתי בסופר ורואה תשמולאני הזה ככה מצלם אותו ומציק לו וואלק הייתי אונס אותו ישרמוטות
Shlomi Hagi
בנאדם זבל,מה כואב לו...אם הוא רק היה יודע איזה כח יש לתפילין....שילך לגור בטורקיה שם אף אחד לא יניח תפילין...
Oriel Madmoni
שמאלני זבל ולהגיד לכם תאמת גם בוס זבל עוד בתור בוס יהודי וזה לא משנה חילוני או דתי זה ממש לא משנה עובד יהודי תן לעובד שלך להניח תפילין כמה דקות מה קרה אני מקווה שבעזרת השם שבזכות ההנחת התפילין הזאת השמאלני הזה יקבל סרטן בראש אמן ואמן
אמנון כהן
צריך לדרוך לצלם על הראש זבל כימי איש סמרטוט מה רע בלהניח תפלין בעל הסופר היה צריך לשאול את הצלם אם הוא יהודי בכלל כנראה הואעוכר ישראל חבל שלא היתי בסופר היתי בועט בוא בראש
Itzik Guetta
בן שרמוטה יבוא לו סרטן בסוף איך שהוא אמר אוהב ישראל הזה כאילו זה קללה שמאלני בן זונה שרמוטה חסר חיים ילד מכוער
Liel Keller
אני לא חובב חרדים גדול יש לי הרבה מה לומר על האוכלוסיה שממנה הם באים! אבל עד שסוף סוף רואים באמת צדיק שמגיע בדרכי נועם ולא מפריע לאף אחד שואל בעדינות ובאדיבות לא כופה על איש להניח..... בדיוק כמו ילד בין 15 שמסתובב בסופר ביום התרמה ארצי של האגודה למלחמה בסרטן אתה רוצה לתרום תתרום אם לא בא לך זכותך, אתה רוצה להניח תניח אם לא דלג אלה אתה בן אדם רדוד שאין לו במה להתעסק בחיים מלבד בנקודה שאתה לא סובל חרדים ואני חוזר ואומר אני לא חובב אותם אבל לא כולם זבל ולא כולם לא עושים צבא ולא כולם כופים דת על אנשים אז עד שיש צדיק בסדום תן לו ללכת בראש מורם ולא מול מצלמה שמחפשת לו בציציות את מה שאין.
דרך אגב יש לי גם מלא מה לומר גם על שמלאנים כמוך
Izak Rahimi
שמאלני אוכל בתחת לך תחפס מי ינענע אותך יא בן שרמוטה
יחי עם ישראל
רותם ארצי
הומו בן זונה נשבע הייתי מביא לו פצצה לראש
Moshe Ben-noon
הדבר שאני לא מבין זה איך אף אחד לא מנע מהשמאלני המשועמם הזה לצלם ועוד לפרסם את הסרטון כי זה חדירה לפרטיות אם אני הייתי מופיע בסרטון הזה המשועמם היה מקבל ממני תלונה במשטרה פלוס תביעה ואז אני רוצה לראות אם הוא היה מצלם עוד פעם
Jacki Levy
עוד שמאלני שמחפש קצת צומת לב ויחס! שמאל אתם האויב הכי גדול שיש לעם היהודי ימחשימכם!!
יוסף מירי
זה בסופר בצפון תל אביב הדתי הזה כל יום מגיע לשם ומניח תפילין עם אנשים וכל יום הוא חוטף מלא צעקות מאנשים שם דרך אגב הייתי עובדת שם.
עוזי שמש
אני מאחל לך שהחבדניק .יספיד אותך בהלוויה שלך יערב רב .כנראה זיי... את אמא שלך באוטו ויצא לה ילד מנייק
אלון יוסף
איפה אלוהים .מתי הגידול הסרטני נגד הדת והמדינה יפסק .
Sari Alin Alin Torgeman
בן זונה שרמוטה מתרומם הומו מסריח . סופסוף יש לנו מדינה שאבות אבותינו בנו אותה לאחר מלחמות כה רבות וסבל ותלאות שעבר העם הז ה שלנו , והנה לצערנו הרב קם מתוכנו זרע עמלק עוכר ישראל שאני מתביישת שהוא בן העם שלי . לא להאמין בישראל מדינתנו בלי טיפת בושה ובעזות מצח הוא מעז להפיץ שנאת חינם בעם. קומו אחים והתעוררו צריך לעשות מעשה ודי לשתוק כבר לנבלות האלו. עוכרי ישאל תתנדפו לאלתר לכו לגרמניה או תצטרפו לדאעש שיערפו לכם ראשים ויאנסו את בנותיכם באכזריות. אתם לא רצויים אתם זרע עמלק!!!!!!
Comelli Lidia
אתה המתנגד לחבדניק בסופר יש לי לומר לך אתה חלאט המין האנושי אתה פסולות האנושות אתה לא סובל את עצמך אני בטוח שאין לך חברים וחסר ביטחון וההצגה שעשית בסופר זה כדי למשוך צומת לב כי אתה אפס מאופס עים סריטה עמוקה בראש יזיבלון
רחל גרייף
אם יש אנשים שמעצבן אותם לראות אנשים יהודים שעושים מצווה ומנסים לגרום לאנשים אחרים מעט מהיהדות א זז כדי מאוד שלא יהיו פה אנחנו יהודים ואנחנו גרים במדינה יהודית
עופרה אברהם
מה חדש בגזענות של השמאל כל היום על המסך משנה מי מצלם ?????
Moti Butbul
אמא שלו זונה בגלל אנשים כאלו נחרב בית המקדש אם הייתי שם בסופר הוא היה מזמן בחוץ בן של זונה
Yoel Harari
וואלה צודק מי "הצל" לשמאלני הזה אין כבוד בשיט .אני מסכים עם כל מילה שכתבת עם יד על הלב !
דורון ובתאל וקנין
רשע מרושע בקב״ה יעניש אותך עונש קשה. אנשים כמוך צריך לשרוף חי זה העונש שמגיע לרשעים!!!
חני גוטמן
להיפך דווקא החוויה הדתית זאת העוצמה ובזכות זה אנו חיים ובזכות הקדוש ברוך הוא והמצוות של החבדניקים היקרים שעושים מצוות יש לנו חיים טובים וברכה כן ירבו מניחי התפילין אמן!!!!!
 
 
 
       הקש כאן לדף התגובות הראשון
       הקש כאן לדף התגובות השני
 
 
נקרא 6754 פעמים

השאר תגובה

אנא ודא שהינך מקליד השדות המסומנים ב-*

התגובות האחרונות