Skip to content

1VSDAT

Open menu
שישי, 08 יוני 2012 01:09

הודעה לעיתונות של עמותת תושבי רמת אביב (8.6.12)

דרג מאמר זה
(0 מדרגים)
יהורם גאון השתמש בבמה שהרדיו הממלכתי מעמיד לרשותו בכדי לעזור לידידיו מקפה איינשטיין להכפיש את הנהלת קניון רמת אביב, עימה הם נמצאים בסכסוך עסקי. תוך כדי כך הוא גם טרח להשוות את הנהלת הקניון ואת תושבי רמת אביב עם הנאצים גרמניה של 1939. כתגובה, עמותת תושבי רמת אביב הוציאה הודעה לעיתונות. אני הייתי רוצה להוסיף לכך פניה לרשות השידור לבחון אם ראוי להקצות תוכנית לאדם שמנצל אותה להסתה והשמצה.
 
 
 
               הודעה לעיתונות של עמותת תושבי רמת אביב
 
 
ביום ו' האחרון יורם גאון היה שותף למניפולציה תקשורתית צינית ומרושעת שבה הוא השווה את תושבי רמת אביב לתושבי ברלין הנאצית ב 1939. באמצעות מניפולציה זו, ביקש יורם גאון לסייע לחברו בעל קפה איינשטיין בקניון רמת אביב (בו יורם גאון מבלה את צהרי ימי ו' במהלך 13 השנים האחרונות) אשר אמור לסיים את פעילותו בחודשים הקרובים וזאת על רקע עימות עסקי מתמשך עם מנהלי ובעלי הקניון.
 
על רקע זה, יורם גאון היה שותף מלא להוצאה לפועל של תרגיל תקשורתי ויחצ"ני בו הוצגו מאבטחי הקניון כמי שמונעים מעוברי אורח חרדים להיכנס לקניון על רקע זהותם הדתית. הסרט, אשר צולם על ידי עוזרתו של בעל בית הקפה נראים מאבטחי הקניון שהם חוסמים את דרכו של פעיל חב"ד שניאור שניאורסון. פעיל חב"ד זה, מטריד מזה שנים רבות את תושבי רמת אביב בפניות מיסיונריות, בצעקות תוך שהוא עושה זאת בכל מוסד ומוסד בשכונה החל מסופרמרקטים, דרך חדרי כושר, דרך מוסדות ציבור כגון בית השחמט והדואר.
 
על רקע זה, כמות התלונות שהוגשו כלפי פעיל חב"ד זה עברה כל סף אפשרי וגרמה לכך שהאיש אינו נכנס עוד למקומות אלו בכניסות הראשיות אלא נוהג כגנב בלילה ונכנס דרך כניסות אחוריות בלבד וכך גם הוא נוהג בקניון בו הוא נכנס דרך דלתות אחוריות כגון זו של בית הקפה איינשטיין. אי לכך פנו לא פעם תושבי רמת אביב להנהלת הקניון וביקשו כי ימנעו את כניסתו שכן הקניון הינו מקום בו באים אנשים להינות ולבלות ואין הם חפצים להיות מוטרדים על ידי מטרידן סדרתי זה או כל גוף אחר בין אם פוליטי, כלכלי וכד'.
 
והנה ביום ו' האחרון ,ביקש פעיל חב"ד זה להיכנס לקניון דרך הכניסה הראשית ונענה בסירוב. לפתע בספונטניות שאין כמוה, הגיע יורם גאון יחד עם עוזרתו של בעל בית הקפה אשר הגיעה מצוידת עם מצלמה וצילמה את מאבטחי הקניון מונעים ממנו להיכנס כפי שהדבר היה נמנע מכל מטרידן סדרתי אחר. באותו היום זמן קצר לאחר מכן, לאחר שנמנעה כניסתו של פעיל חב"ד זה, טען יורם גאון בתוכניתו "גאון ברדיו" כי התנהגותה של הנהלת הקניון שיקפה לדידו גם את עמדותיהם של תושבי רמת אביב אשר הייתה דומה וזהה לחלוטין להוויה ששררה בברלין הנאצית ב-1939 שבה נמנע מיהודים להיכנס לבתי קפה ומוסדות ציבוריים אחרים".
 
מה שיורם גאון לא יודע הוא שהובא לידיעתנו כי מצלמות האבטחה של הקניון תיעדו את יורם גאון ,את בעל בית הקפה, עוזרתו ואת פעיל חב"ד מתכוננים ומתאמים את האירוע זמן קצר לפני שהאירוע אכן יצא לפועל מה שממחיש את "הספונטניות" של אירוע זה.
 
בכך יורם גאון היה שותף מלא לתכנון והוצאה לפועל של מניפולציה שהיא שכל כולה מבוססת על שקר וכזב. יורם גאון לא רק שידע זאת מראש אלא עשה זאת תוך יריקה בפרצופם של תושבי רמת אביב חלקם דור ראשון ושני של ניצולי שואה בחיוך ובפלפול עיניים.
 
על רקע עובדה זו, אנו מבקשים להשיב ליורם גאון בדרך הנאותה ביותר שיש והיא לומר לא ליורם גאון וליצירותיו. כאשר יורם גאון יורק עלינו, אסור לנו לומר שזהו גשם. עלינו ולהשיב לו כגמולו שכן לא יעלה על הדעת שבהבל פה אפוף ארסיות יורם גאון יטיל קלון על שכונה המונה כ 50 אלף איש ויצפה שהם ימשיכו לתת לו ליהנות מעמל יצירותיו.
 
לכן אנו פונים לכל תושבי רמת אביב שלא לקנות עוד ולו יצירה אחת של יורם גאון עד שיורם גאון יתנצל בפני תושבי רמת אביב בצורה מפורשת וברורה באותה צורה שידע להשמיע כלפיהם דברי בלע ארסיים. אם חפשה נפשכם במוזיקה ישראלית איכותית ישנן זמרים וזמרות רבות אשר אינם סבורים שתושבי רמת אביב הם נאצים בדעותיהם.
 
בקשור זה כתבה בנושא שהתפרסמה היום במעריב בנושא זה ובו מפלפל ומיתמם יורם גאון בנושא.


אם אתם חושבים שטעיתי, עיוותי, השמטתי, סילפתי, שכחתי, הולכתי שולל, לא הבנתי או לא הצגתי תמונה מלאה תוכלו לנצל את מנגנון התגובות בכדי להעיר על המאמר, להפנות את תשומת לב הקוראים לטעויותיי ולהוסיף כל מידע שנראה לכם חשוב או רלוונטי. אינכם צריכים להירשם מראש ואינכם צריכים אפילו להזדהות בשמכם האמיתי. עם זאת, אודה לכם אם את ההשמצות האישיות תפנו לדף הנקרא 'תגובות כלליות', אליו תוכלו להגיע באמצעות המשבצת הירוקה הנקראת 'הפניות' שנמצאת בשמאלו של דף הבית.
 
דעותיכם חשובות לי אז אנא הגיבו למאמר ודרגו אותו. בנוסף, אשמח אם תצביעו בסקר שבדף הבית. אני חושב שצריך להפיץ ברבים את בשורת הספקנות ולכן אם המאמר מצא חן בעיניכם אנא שתפו אותו עם חבריכם ברשת החברתית אליה אתם משתייכים. לנוחיותכם, תמצאו בסוף המאמר כפתורי שיתוף שיקשרו אתכם באופן אוטומטי לכל רשת חברתית שרק תרצו.
נקרא 3163 פעמים

השאר תגובה

אנא ודא שהינך מקליד השדות המסומנים ב-*

התגובות האחרונות