Skip to content

1VSDAT

Open menu
רביעי, 07 מרס 2012 14:15

עצה טובה לאחי המתנחלים

דרג מאמר זה
(11 מדרגים)
אחי המתנחלים,
 
אני לא כל כך אוהב אתכם. למעשה אני מאד לא אוהב אתכם ואין לי אפילו טיפה של סימפאטיה לבריונים שבחסות אידיאולוגיה משיחית ופרשנויות קיצוניות מרשים לעצמם להשתלט על אדמות לא-להם, להשחית עצים וכרמים, לגדף ולהכות את אלו שאינם חושבים כמוהם, להתעלם מהכרעותיו של הרוב הדמוקרטי, להשחיר את שם ישראל בקרב כל בני התרבות, לפגוע ברכוש צבאי יקר ולהתיש את כוחות הביטחון שבמקום להיערך מול האויבים האמיתיים חייבים לבזבז את משאביהם בהתכתשויות בלתי פוסקות עם פורעי חוק שאינם מוכנים להישמע לאיש זולת רבניהם המתלהמים.
 
כנהוג במדינת ישראל אתם, בעזרת האלימות, ההתנשאות והזלזול בכללי המשחק, לרוב הצלחתם להשיג את מטרותיכם ההזויות אך את המחיר, בסופו של דבר משלמים אלו שבזים לכם ולדרככם. לנו, הרוב השקט, מגישים לבסוף את החשבון ואנו אלה שצריכים לשאת בתקציבים המיותרים, התדמית מעוכה, ההחרמות הכלכליות והאקדמאיות, ההתדרדרות הערכית והמוסרית, השסעים הפנימיים וההחלשות הלאומית שמתלויים להשתוללויות שלכם. אתם, כזנב שמשקשק את הכלב, הצלחתם לכפות את האג'נדה שלכם לא רק על העם הזה אלא על העולם כולו ואנו, לאחר שכבר ספגנו את נחת זרועכם, איבדנו את הרצון להמשיך ולהתעמת איתכם ומתוך ייאוש ואפיסת כוחות אנחנו מרשים לכם להמשיך לגרור אותנו לתהומות שעלולות לכסות לבסוף על כולנו.
 
הנה, למרות סלידתי מדרככם החלטתי בכל זאת להתעלות מעל רגשותיי ולתת לכם עצה ידידותית: ההיסטוריה פועלת לטובתכם ועליכם רק להמתין לשעת הכושר הקרבה ואז תוכלו להשיג את יעדיכם בקלות, ללא כל התנגדות, מבלי להמאיס את עצמכם על העם והעולם ומבלי לפורר את המדינה ולדלדל את משאביה. ימיו של המלך עבדאללה על כס השלטון הירדני עומדים להסתיים ותוך כמה שנים, בתמיכת המשטרים האסלאמיים שיקומו במצריים וסוריה, הפלשתינים שמצאו מקלט בירדן יקומו על מארחיהם וייסדו מעבר לירדן את הדיקטטורה החמאסית שתשלים את טבעת החנק שהאחים המוסלמים בונים סביבנו. זאת תהיה שעתכם הגדולה והיפה. בעוד כל העולם הנאור מזדעזע ממלחמת האזרחים הנוראה בירדן אתם תוכלו להפריח את סיסמאותיכם, להשתלט במחי יד אחת על כל האדמות שקורצות לכם ולהקים עליהן את הווילות שאני, בסופו של דבר, אצטרך לממן.
 
שבו, אם כן, כמה שנים בשקט. הפסיקו את מערכת ההתשה שאתם מנהלים נגד המדינה הזאת ותנו לכוחות הביטחון להיערך אל מול האתגרים היותר רציניים שמאיימים עלינו. הכינו תוכניות פעולה, אגרו משאבים ואמנו את כוחותיכם. כששעת הכושר תגיע תוכלו להסתער ולכבוש באחת את כל הגבעות התמימות. איש לא ישים לב אליכם ואיש לא יזעק חמס. חלומותיכם הרטובים יפלו בחיקכם כפרי בשל. העתיד שייך לכם.
 
השאלה היא מה עליכם לעשות בינתיים עם כל הרבנים הממרידים ששואבים את זכות קיומם מהקיצוניות וההתססה שהם זורעים בקרבכם. במה הם יעסיקו את עצמם בשנה, שנתיים הקרובות בהם, משיקולים טקטיים גרידא, תחליטו לזנוח את ההתגרויות ולהתנהג כמו בני תרבות? לו הייתי במקומכם, הייתי מבקש מהם להפסיק, לתקופת מה, את ההתעסקות במשיחיות המוזרה שאימצתם לכם ולהתמקד בהוראת הוויות אביי ורבא. זה בסופו של דבר היה ייעודם בחיים לפני שהם החליטו להשתרר עליכם ולהנהיג אתכם בדרך ללא המוצא שעלולה להוביל לחורבן המדינה של כולנו.
נקרא 29740 פעמים

השאר תגובה

אנא ודא שהינך מקליד השדות המסומנים ב-*

50 תגובות

 • קישור לתגובה רביעי, 19 אפריל 2017 00:19 הוסף ע״י חילוני (מעגלתו של)

  עדי:
  התחלתי לקרוא את דברי עידו. הפסקתי כדי להקיא ועברתי לקריאת תגובתך.
  לא היה טעם שאקרא את כולה כי קראתי רק את התחלת התגובה שלה אתה עונה אבל מיד הבחנתי בטענה אחת שלך שאני חושב שיש לי דוגמה נפלאה שמראה כמה היא נכונה.
  החרדים אכן נזהרים מפני חשיפה למידע נוסף והרב קירשנבאום אומר במפורש שעדיף לחיות כחתול ולא לחשוב כלל מאשר להיחשף למידע שעלול חו"ח לעורר מחשבות כפירה.
  מי שרוצה להיווכח בכך מוזמן להאזין להרצאה שהוא נותן למהופנטיו.
  https://www.youtube.com/watch?v=p48Moif7ep8&feature=BFa&list=UUq36DWSiilT-o1ZgqlN8Zvw&lf=plcp

 • קישור לתגובה חמישי, 13 אפריל 2017 18:14 הוסף ע״י עדי אביר

  עידו,

  לאחר שקראתי את תגובתך אני חש צורך לכתוב לך רק זאת: אתה שבוי בסיסמאות מעברן אינך מסוגל להתעלות.

  המאמינים נחשפים ל'אמת' אחת בלבד וברוב המקרים אסורה עליהם הגישה ל'אמיתות' אלטרנטיביות, במיוחד אם הן עלולות לעורר ספק באמת האחת, היחידה, הנצחית והמושלמת שנפלה בחיקם. במקום ידע והבנה שיאפשרו להם להתמודד עם טיעונים ענייניים, רבניהם מנפחים אותם בתחושת עליונות; משכנעים אותם שהם אלו שמצילים את העולם / מקרבים את הגאולה / שומרים על הקדושה / מרחיקים את הטומאה / לוחמים למען אלוהי ישראל וכו' וכו'; מציידים אותם בסיסמאות סרק קליטות ומלמדים אותם לתקוף אישית כל מי שמטיל ספק בצדקת דרכם. כך גם אתה למדת להתעלם מטיעוניהם הענייניים של אלו שחושבים אחרת ממך ולייחס להם שנאה, קנאה, פחד, אשכנזיות או כל מניע זדוני אחר שמונע מהם להבין את הדברים בדיוק כמוך.

  אני בוגר הישיבה התיכונית על שם רבי יצחק אלחנן המסונפת לישיבה יוניברסיטי ובקרוב המחזור שלי יחגוג 50 שנה לסיום לימודיו. זאת הייתה ישיבה אורתודוקסית מודרנית שמשתייכת לזרם תורה ועבודה של הרבי סולובייצ'יק והיא הרכישה לי את כל סיסמאות הסרק שמשמשות גם אותך. לפני חמישים שנה גם אני חשבתי שזאת האמת היחידה והבלעדית ופסלתי, מבלי להשקיע בעניין שום שיקול דעת, את דבריו של כל מי שחשב אחרת ממני. נדרשו לי כמה שנים טובות כדי להבין ש'תלמידי החכמים' אותם שימשתי הציפו אותי רק בשקרים, סילופים וסיסמאות שווא ושל'אמת' אוכל להתקרב רק באמצעות המחקר המדעי והאקדמי. אני מניח שבשלב זה או אחר גם אתה תבין שהעולם לא נברא בששה ימים לפני 5,777 שנה; שהשמש אינה סובבת סביב הארץ; שמעלינו אין שום כיפת רקיע קשיחה; שהשמש, הירח והכוכבים לא נשתלו בכיפת הרקיעי הזאת ;ששום מבול לא כיסה את פני האדמה למשך שנה תמימה; שכל מיני החיים לא ניצלו באמצעות תיבת גופר קינים מכופרת; ששני מיליון אנשים מעולם לא יצאו ממצריים ושאף אל לא התגלה בסיני כדי לתת לבני ישראל תורה עמוסה בסתירות וסיפורים מיתיים שמטיבים רק עם הכוהנים שרק במקרה נהנו מכל הקורבנות, תרומות, מעשרות ומתנות הכהונה שהאל בטובו ציווה לתת להם.

  אני לא טוען את הטיעונים הללו מתוך שנאה. למסקנות הללו הגעתי לאחר מחקר ארוך שאת ממצאיו תמצא במאמרים שפסלת כלאחר יד. כל מאמריי מגובים באסמכתאות מקראיות, תלמודיות או מדרשיות ואף שאיני טוען שאין בהם אף שגיאה אני די משוכנע שלא אתה הוא זה שיצלח להפריך אותם. אדרבה, במקום להטיח בי סיסמאות ריקות מתוכן למה שלא תיקח את אחד המאמרים ותנסה להראות לי היכן אני טועה, מסלף, משמיט מקורות, סותר את עצמי או את עובדות החיים וכדומה. להשמיץ כל אחד יכול אבל כשזה מגיע לדיון ענייני רוב אבירי האמונה משום מה מתאדים ורק בודדים מרימים את הכפפה ומנסים להפריך את דבריי בעובדות ולא בסיסמאות. אתה טוען שאין לך חשק אינטלקטואלי להתמודד עם דבריי. להערכתי זאת בעייה של יכולות ולא של חשק. אנא הוכח לי שאני טועה.

  אם אינך מבין מה משמעות המושג 'הפרכה' הרשה לי לעזור לך: אתה טוען 'אני לא מנסה לעשות לך ניתוח פסיכולוגי ובכך להמעיט ממעלתך' ומצד שני מיהרת לייחס את דעותיי לשנאה ובהמשך קבעת שאני חולה, נפשית ופיזית כאחת, שכוחות הנפש והאינטלקט שלי שובשו ושאני מודבק בשנאה וגאווה. בכך אתה אמרת דבר והיפוכו והפרכת את דבריך שלך עצמך. עתה נסה למצוא טעויות לוגיות דומות באחד המאמרים שאני כתבתי.

  אשמח לתת לך גם דוגמה שתאפשר לך להבין מהן סיסמאות רבניות חסרות שחר: רבניך לימדו אותך 'שכדי ללמוד תורה כראוי ולהבינה על לומד התורה והמלמד להיות בעלי מידות מוסריות ("דרך ארץ")' אבל אף אחד לא טרח להסביר לך שיש הרבה מערכות מוסר ו'דרך הארץ' שלכם היא בהחלט לא 'דרך הארץ' שלי. אני בז לאמות המידה הפרימיטיביות של המוסר הרבני וחושב שיש לדבוק במוסר המערבי שפוסל, לשם דוגמה, רצח של אנשים שאינם מהווים סכנה ברורה ומיידית – אפילו אם דקה קודם לכן הם ניסו לבצע פיגוע. יתר על כן, הסיסמה הרבנית אינה רק חסרת משמעות אלא שהיא אף נוטפת אינטרסנטיות שהרי רבניך לא היו מעלים על דעתם לכרות את הענף עליו הם יושבים ולהמליץ לך ללמוד תורה בחוג למדעי היהדות באחת האוניברסיטאות שם תוכל להכיר את היהדות האמתית ולא רק את היהדות אליה רבניך רוצים שתחשף. אלו הם שני דברים שונים בתכלית.

  אני לא רק 'כנראה אשכנזי'. אני אשכנזי מכף רגל ועד ראש, בכל רמח איבריי ושסה גידיי ואני גאה בזה. האשכנזיות הזאת אולי פסולה בעינייך אבל משום מה כל הספרדים הבכירים מעדיפים לשלוח את בניהם להתחנך בישיבות ליטאיות ולא בישיבות הספרדיות אותן הם מחשיבים כנחותות. אני הלכתי צעד אחד רחוק יותר ושלחתי את ילדיי ונכדיי להתחנך בחינוך הממלכתי שם איש לא ילמד אותם לבוז לאשכנזים, או לספרדים, או לחילונים ואפילו לא לשמאלנים. את כל התיאור שלך, ובכלל זה הרחם האחת ושיבוש הדעת, ינקת מרבנים ספרדיים שמשום מה ליבו את שנאתך לאשכנזים, ולבטח גם לשמאלנים, ערבים, נוצרים, בית המשפט העליון וכל שאר הגורמים שהם כל כך אוהבים לשנוא. הרבנים שלך גם שטפו למוחך סיסמאות חסרות שחר בהן הם עצמם אינם מאמינים וזאת רק כדי לנפח את תחושת האליטיזם שלך ולתת לך אנשי קש מעליהם תוכל להתנשא.

  אם שמחת לקרא שאפילו אני מבין ששטותי ושטותם של אלו המתקראים "אתאיסטים" 'נוגעת לבודדים בעבר בהווה וגם בעתיד בא"י ובעצם בעולם כולו', אז כנראה לא הבנת מה שכתבתי. אם תפנה אותי למקור אשמח להסביר לך מה בדיוק כתוב שם.

  אני וחבריי בהחלט משוטטים בעולם משלנו אבל איש מאיתנו אינו חושב שהוא האלוהים של עצמו. זאת שוב סיסמה רבנית חסרת שחר ומשמעות. אנחנו גם לא סוגדים לשכלנו הקטן והמצומצם בן 70-80 שנה אם כי רובנו מאמינים שהפיתוחים המדעיים והמחקריים של 450 השנים האחרונות בהחלט מסבירים את המציאות טוב יותר מכל המיתוסים שהמאמינים ניפחו באלפי השנים שקדמו למהפכה המדעית.

  הרשה לי להרגיע אותך, אין לי שום כוונה לתקן את מידותיי המקולקלות ולו רק משום שאני מעדיף בתי תיאטראות, בתי אופרות ובתי קונצרטים על פני כל בתי המדרשות ובתי הכנסת שאתם בונים בכספי.

  אין שום צורך שתבחר להיות 'הגמד היושב על הענק' ההחלטה הזאת כבר התקבלה עבורך. ברשותך אתעלם גם מכל שאר הסיסמאות הנבובות שהטחת בי ('כך ברא הקב"ה את עולמו: שהוא מסתתר ואינו נראה וזה דבר המעורר שאלות וספקות אך זאת כדי לתת לנו מקום, כדי לתת לנו קרוצי החומר מימד אלוקי', 'אתה וחבריך לקחתם כתר זה ומשתמשים בו נגד בעליו בגסות וביהירות', ו'קדמוך אחרים וגדולים ממך: קין, אחר, יוחנן כהן גדול', 'אנו מובטחים: "כל כלי יוצר עלייך לא יצלח וכל לשון תקום איתך למשפט תרשיעי וגו'''.

  עידו, שמור את התגובה הזאת ועיין בה שוב לאחר שתתפקח.  עדי אביר

 • קישור לתגובה רביעי, 12 אפריל 2017 23:59 הוסף ע״י עידו בן עמי

  לאחר ששוטטתי באתרך לקלוט את רוח הכותב אני חש צורך לכתוב לך רק זאת: אתה אכול שנאה. ולא משנה מהו הניסוח של נשוא שנאתך: הרבנים/הדת/התורה זה בכלל לא משנה ומכיוון שכך אתה חולה (אתה גם נראה פיזית חולה) וכמו כל חולה הטועם טעמים מוזרים במאכלו כך גם אתה. מחלתך חמורה שבעתיים מאחר והיא נוגעת ומצויה בכוחות הנפש שלך (את מוחך/האינטלקט שנאה זו שבשה לגמרי שגם אם יראו לך לבן אתה עדיין תראה שחור)
  אין לי חשק אינטלקטואלי להמשיך ולקרא למרות שהקדשתי קרוב לשעתיים של קריאה רצופה כמו שקראתי באתרו של תאומך (האכול שנאה ומרורים אף הוא) ירון ידען.
  אני מאד אוהב לקרא, אני מודה לרבוש"ע, שאני חי בעולמו, שיצר אותי בדור שהספר היה עיקר ולא האינטרנט. אך אין לי חשק להסתובב באתרך ולקרא זה עושה לי רע בנשמתי האלוקית והעדינה. אני לא מנסה לעשות לך ניתוח פסיכולוגי ובכך להמעיט ממעלתך אך תורת ישראל דורשת שכדי ללמוד תורה כראוי ולהבינה על לומד התורה והמלמד (ומה עוד שאתה בכלל לא מלמד תורה) להיות בעלי מידות מוסריות ("דרך ארץ") וכל דבריך מעידים לטעמי שדבקו בך הגרועות שבכולן:
  גאווה
  שנאה
  ומה הפלא שהאלוקים נעדר מעולמך (בלבד) זה כלל רוחני יהודי-עברי קדום שבעל גאווה "אין אני והוא יכולים לדור בכפיפה אחת"
  זה כ"כ מתאים לכל האתר הזה.
  ועל שנאה איני מדבר כלל זוהי מידה המשבשת את ה'דעת' בכל הקשר ולאוו דווקא תורני.
  הפתיחה בה בחרת להציג את עצמך (גם היא אינה מקרית) בה כביכול למדת בישיבה, יכולה רק לסמא עיניהם של טיפשים מכיוון שכל תלמיד בת"ת לומד את המשנה במסכת אבות פרק ו' בדרכי קניין תורה... מעניין שלא ציינת מי הת"ח אותו שמשת ...וכנראה אין זה מקרי מגדר 'עם ארץ' לא יצאת.
  איני מתרגש מטיעונייך ומכל הרהב החיצוני של דבריך מסיבה נוספת: אתה כנראה אשכנזי, אותה אשכנזיות שחייתה בקרב העולם הנוצרי וינקה מהם את הטוב שהיה בהם אך גם את הרע וייבאה אותם לארץ ישראל ולמדינת ישראל, אתה בעצם הנגטיב של החריידים- הליטאיים, אתה הצד השני של אותו מטבע, אתם "תאומים" (לא זהים) אותו רחם החזיק בכם (אירופה הנוצרית) וכשנפלטתם והגעתם לא"י ומדינת ישראל נגרמו שני דברים: התנגשות חזיתית (קין והבל ? יעקב ועשו ?) וחמור מכל בלבלתם ושבשתם את הדעת אפילו בעולמה של תורה.
  אני חש שאני מבזבז את זמני באתרך, לא נעים לי פה , אתה יורק רוע ושנאה ואני מעדיף לעסוק בחיוב והטבה.
  שמחתי לקרא שאפילו אתה מבין ששטותך ושטותם של אלו המתקראים "אתאיסטים" נוגעת לבודדים בעבר בהווה וגם בעתיד בא"י ובעצם בעולם כולו.
  אל האמת לא מגיעים בדרכך (ואין כוונתי שלא חושבים) בדרכך נזרקת אל מחוץ לעולם, מחוץ לעולמו של בוראו - הקב"ה.
  אתה וחבריך משוטטים בעולם משלכם, בו אתם האלוהים של עצמכם, בו שכלכם הקטן והמצומצם בן 70-80 שנה הוא האל לו אתם סוגדים ממש כמו אברם אבינו עד שלב מסוים בחיו ובכך קדם לפילוסופים היוונים מאות שנים אך למזלנו אברם הפך לאברהם ובכך הציל את בניו ואת האנושות כולה משלטונם של אבותיך הרוחניים: הפילוסופים שבסה"כ ידעו להציג פרחים ללא פירות.
  אין לי ספק שמידותיך המקולקלות שצוינו לעיל כאשר תעמול על ריפואן ותיקונן יביאו אותך למבט אחר לגמרי: "עתידין בתי תיאטראות ובתי קרקסאות להפוך לבתי מדרשות"
  לא, אני לא מרגיש שאמונתי נפגמה משטותך וטיעונייך, מחר בבוקר מוקדם בשעה שתקום אולי לעשות את ריצת הבוקר שלך אני אקום לעבוד את בוראי כעבד לפני קונו גם אם תזלזל בזה (שו"ע או"ח א')
  אני בוחר להיות הגמד היושב על הענק הזה שנקרא עם ישראל בעל המסורת מהאבות דרך משה רבינו ועד לאחרון פוסקי ההלכה בשכונתי מאשר להמנות על "דת הפילוסופים"-דתך- שהיא צל הקיקיון של יונה.
  שאלות היו ויהיו כך ברא הקב"ה את עולמו: שהוא מסתתר ואינו נראה וזה דבר המעורר שאלות וספקות אך זאת כדי לתת לנו מקום, כדי לתת לנו קרוצי החומר מימד אלוקי, אך אתה וחבריך (מילא הגויים "שכחי האלוקים" אבל אתה יהודי) לקחתם כתר זה ומשתמשים בו נגד בעליו בגסות וביהירות.
  אבל זה "בסדר" קדמוך אחרים וגדולים ממך:
  קין
  אחר
  יוחנן כהן גדול
  ועם זאת אנו מובטחים: "כל כלי יוצר עלייך לא יצלח וכל לשון תקום איתך למשפט תרשיעי וגו' (ישעיהו)

 • קישור לתגובה שני, 12 דצמבר 2016 09:50 הוסף ע״י ילין

  כותב המאמר הינו אדם חרדי:

  http://www.kikar.co.il/216360.html

 • קישור לתגובה רביעי, 20 יולי 2016 10:59 הוסף ע״י עדי אביר

  שמוליק,

  מספיק ללכת לקורסים לבאלט ושזירת פרחים.

  עדי אביר

 • קישור לתגובה רביעי, 20 יולי 2016 09:15 הוסף ע״י שמוליק

  עדי, מספיק לבלבל במוח.

 • קישור לתגובה שני, 04 ינואר 2016 00:41 הוסף ע״י עדי אביר

  אני יקירי,

  צר לי אבל שלא כמוכם אני חושב ומתנסח רק בסיסמאות. כשאהיה גדול ארצה להיות הוגה מעמיק ואורגינלי כמו אנשי הציונות הדתית ובהמשך איש אשכולות פורה כמו החרדים אבל עד אז אני נאלץ להמשיך לחשוב בצורה שבלונית ולהתבטא בקלישאות. מצטער.

  עדי אביר

 • קישור לתגובה ראשון, 03 ינואר 2016 22:58 הוסף ע״י אני

  לזומבי שכתב את הכתבה הזו,

  אתה מדקלם סיסמאות שבושלו על ידי המהנדסים החברתיים של התשקורת.
  אתה דוגמא לאדם נטול חשיבה ביקורתית שנפל ברוע ובדמגוגיה שמופצת על ידי התשקורת הישראלית.

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 19:00 הוסף ע״י חילוני (מעגלתו של)

  ובאותו עניין - הרי אפילו מערכת בתי הדין החרדית מושחתת מיסודה:
  https://drive.google.com/file/d/10MoKdmxzQx_3XUKDVjzvg4oEU-v-4tRwRVS_NHwWrZxI6l0uYGV_ivfGo4vn/edit?usp=sharing&authkey=CIHypvIE

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 17:41 הוסף ע״י חילוני (מעגלתו של)

  ועוד רשימה של פשעים שנגרמו רק בגלל שאנשים חושבים לא מאמינים בשטויות:
  http://www.hofesh.org.il/crime/crime.html

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 17:19 הוסף ע״י אבינר

  רק היום שלחו לי סרטון שבו נראה גבר חרדי בשנות 40-50 לחייו מקיים יחסי-מין עם זונה בדרום תל אביב.
  המין היה אוראלי והזרע היה לבטלה.
  אני לא ישתף פה את הסרטון מפאת כבוד האתר וכבוד הגולשים.


  אם היינו בהולנד לפחות הם היו עושים זאת בהוסטל או בבית מלון ולא בפינת רחוב בדרום תל-אביב כשכל מי שרוצה יכול לראות. (זה צולם על ידי חבורת נערים)

  בנוסף על כך, התגובה שלך מראה לי שאין לך בעצם מה להשיב.
  ברור לכולם שיש עוד הרבה פשעים שהם לא קשורים לסמים *קלים* וזנות (אגב בישראל הזנות עצמה, כלומר מתן שירותי מין תמורת תשלום, חוקית, אבל השידול לזנות אינו חוקי. ) ועדיין המצב בהולנד מצוין.

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 17:03 הוסף ע״י חילוני (מעגלתו של)

  עדי:
  ביחס לרשימת פשעי החרדים, אם אתה רוצה להכניס עוד כמה ידיעות לרשימה אז הנה.
  http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3625992,00.html
  http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3625747,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3624994,00.html
  http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3624482,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3624614,00.html
  http://www.news1.co.il/Archive/001-D-179590-00.html?tag=09-05-55
  http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=594851
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3622430,00.html
  http://www.iba.org.il/media/?recorded=tv
  להקיש על הקישור לחדשות ב-13.11.08
  להגיע לדקה ה-14:00.
  כתבה על אב בית דתי שמתעלל בילדים בבית הספר. מראיינים הורה דתי שכועס על אב הבית הדתי
  אח"כ להגיע לדקה ה-19:00.
  כתבה על דתיה אומללה שבעלה התעלל בה. סיפור מזעזע. שמעו מה קרה לילדיה.


  http://www.haaretz.co.il/opinions/1.1361537

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3757590,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3750221,00.html
  http://news.walla.co.il/?w=/1/1529900
  http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=654072&sid=126
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3752986,00.html
  http://www.nrg.co.il/online/54/ART1/918/806.html
  http://news.walla.co.il/ts.cgi?w=/1/1522572
  http://www.haredim.co.il/ViewArticleVideos.aspx?itmID=898
  http://news.walla.co.il/?w=//1525303&m=1&mid=71169
  http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3750988,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3751533,00.html
  http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/920/820.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3757590,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3750221,00.html
  http://news.walla.co.il/?w=/1/1529900
  http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=654072&sid=126
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3752986,00.html
  http://www.nrg.co.il/online/54/ART1/918/806.html
  http://news.walla.co.il/ts.cgi?w=/1/1522572
  http://www.haredim.co.il/ViewArticleVideos.aspx?itmID=898
  http://news.walla.co.il/?w=//1525303&m=1&mid=71169
  http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3750988,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3751533,00.html
  http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/920/820.html
  http://bhol-forums.co.il/topic.asp?cat_id=4&topic_id=2788217&forum_id=771
  http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3743550,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3744163,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3743686,00.html
  http://news.walla.co.il/?w=/22/1514662
  http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/912/007.html
  http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-98368,00.html
  http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1097050.html
  http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=646627&sid=126
  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000474535&fid=2&nl=2
  http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/907/770.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3735958,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3735758,00.html
  http://www.nrg.co.il/online/54/ART1/890/241.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3733407,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3732621,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3732197,00.html
  http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/895/077.html
  http://news.walla.co.il/?w=/3/1492238
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3718156,00.html
  http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/892/782.html
  http://www.mako.co.il/news-law/legal/Article-be48c1e22e45121004.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=978777604
  http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3711940,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3713096,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3710509,00.html
  http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3707925,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3705849,00.html
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3704416,00.html

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 16:42 הוסף ע״י חילוני (מעגלתו של)

  ועוד משהו, חרדי:
  החינוך ה"ממלכתי" "שלי" שבוי בידי הכת שלך והוא רחוק מאד ממה שהייתי רוצה שיהיה.
  בין השאר – הייתי רוצה שילמדו בו את אמת האבולוציה ולא את שקר הבריאתנות.
  הייתי רוצה שלא ישטפו את מוחם של התלמידים בטענה שאנחנו עם סגולה או עם וורודה או עם צהובה.
  הייתי רוצה שילמדו אותם מדע ופילוסופיה ברמה ראויה.
  הייתי רוצה עוד הרבה אבל השתלטות הכת החרדית על המדינה אינה מאפשרת את כל זה וחותרת גם תחת המעט שנותר – אם באמצעות הטיית תקציבים לצורך אילוף טיפוסים בורים, גסים ואלימים כמוך, אם זה בהתערבות גסה בתכנית הלימודים ואם זה באמצעים מתוחכמים יותר כמו שליחת מיסיונרים במסווה של עזרה (עיין ערך תל"י)

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 16:33 הוסף ע״י עדי אביר

  מיכאל,

  אני הייתי מוסיף לרשימה גם את בלוג 'פשעי חרדים' אותו נאלצתי לסגור לאחר שלא עמדתי בעומס הידיעות:

  http://www.1vsdat.org/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=user&id=157&task=user&Itemid=191

  עדי אביר

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 16:22 הוסף ע״י חילוני (מעגלתו של)

  חרדי:
  ביקשתי ממך דוגמה לקללה או השמצה ולא קיבלתי.
  במקום זה הדגמת לנו עוד פעם את דבקותך אתה בהשמצות.
  כשאתה מדבר על שמירת תורה ומצוות שהסטייה מהן מביאה לכל (כל!) העבירות – האם אתה מדבר על זה?
  https://docs.google.com/file/d/0B4vC0WMytR66YzE0NGM2YTQtNzUxYS00MzYwLTkyMDQtMzBkOGJmODgzMjQx/edit?hl=en#
  האם אתה מדבר על רצח רבין?
  האם אתה בדבר על ברוך הגבר?
  האם אתה מדבר על השתמטות של אוכלוסיה שלמה מעול הפרנסה והביטחון?
  האם אתה מדבר על זה שהפשעים נגרמים בגלל שלא רוצחים הומואים?
  בקיצור – על מה אתה מקשקש?
  בוא ותקרא כמה דברים שאולי יסדקו קצת את חומת האטימות וההונאה העצמית שעוטפת אותך:
  http://secularist10.hubpages.com/hub/Religion-Atheism-and-Crime
  http://www.atheismresource.com/2010/atheist-dont-commit-as-much-crime-as-the-religious-do
  http://www.nairaland.com/121066/predominantly-atheist-countries-lowest-crime
  http://www.psychologytoday.com/blog/our-humanity-naturally/201103/misinformation-and-facts-about-secularism-and-religion
  http://atheism.livejournal.com/2194071.html


  https://drive.google.com/file/d/10MoKdmxzQx_3XUKDVjzvg4oEU-v-4tRwRVS_NHwWrZxI6l0uYGV_ivfGo4vn/edit?usp=sharing&authkey=CIHypvIE

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 16:20 הוסף ע״י עדי אביר

  חרדי,

  אני עוד שוקל בדעתי מה יותר טוב? זנות ממוסדת או פדופיליה נסתרת. אדרבה, אחוזי פשיעה בגלל זנות ממוסדת הם המלצה מצויינת למיסודה של הזנות גם בארץ. אולי כך יהיה לכם אפיקים ממוסדים ולגיטימיים לשיכוך הדחפים המיניים שלכם.

  שיעורי הפשיעה בקרב החרדים דומים לאלו שבקרב שאר האוכלוסייה אבל החרדים אינם מערבים את המשטרה בפשיעה שמתרחשת בתוך הקהילה או המשפחה ולכן רוב פשעיהם אינם נכנסים לסטטיסטיקות. המשטרה גם אינה ששה להיכנס לשכונות החרדיות, שם היא עלולה להיתקל באלימות התושבים. תוסיף לזה את נטייתם הטבעית של השוטרים לא להסתבך עם גופים בעלי גב פוליטי חזק ותבין כיצד החרדים מצליחים לשכנע את עצמם שהם טלית שכולה תכלת.

  עדי אביר

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 16:00 הוסף ע״י ישראל

  שלום חרדי
  יש מצב גדול שאצל החרדים יש פחות פשיעה רק בגלל שכופים עלינו הרבה דברים, וגם יש לחץ חברתי גדול ואנשים מתביישים יותר אחד מהשני, בנוסף לזה תוסיף את הפחד שקיים אצל חרדים מהעולם הבא וגיהנום, וממילא טענתי היא שאין קשר בין זה שיש פחות פשיעה לזה שהדת אמת.

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 15:42 הוסף ע״י חרדי

  אבינר, לא אני אשם שבחרת מדינה שהזנות בה ממוסדת.

  אני מקווה שעכשיו אתה מבין מדוע אחוזי הפשיעה שם נמוכים. בפעם הבאה תעשה שעורי בית לפני

  כל טוב

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 15:19 הוסף ע״י אבינר

  חרדי,

  השקעתי קצת זמן בשביל להפריך את הטענה שלך, הייתי מצפה להתייחסות רצינית.
  לפי שיטתך, בכל מקום שאין בו את הדת היהודית בהכרח הפשיעה תזנק ותגיע לאחוזים גבוהים.
  הוכחתי לך באמצעות נתונים חד-משמעיים שאתה טועה, וכל מה שיש לך לומר לי זה שיש שם סמים קלים וזנות.
  אני לא אמשיך להתכתב אתך כי אני הבנתי שאתה בסה"כ רק רוצה לכתוב את המילה האחרונה גם אם אין לה כל משמעות.

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 15:02 הוסף ע״י עדי אביר

  חרדי,

  כמה טוב לחשוב שרק אתה טהור, קדוש, טוב וצודק וכמה נפלא להבין שכל מי שאינו חושב כמוך הוא בהכרח טמא, פושע, רע וטועה.

  שלא תבין אותי לא נכון, אני שולל לחלוטין את האסלאם הקיצוני אבל באותה מידה אני גם שולל את החרדיות הקיצונית ואיני רואה כל הבדל בין השניים. אם חס וחלילה החרדים יהפכו לרוב במדינה גם הם ישליטו את דתם בכח ומי יודע, אולי אפילו יסקלו את אלו שאינם נוהגים על פי מצוותיהם הפרימיטיביות.

  שני הזרמים, האסלאם הפונדמנטליסטי והחרדיות הפונדמנטליסטית מתיימרים להיות 'דבר טוב תחת מסכה' בעוד ששניהם נוטפים רוע מבעבע ששואף להשתלט על החברה כולה ולדכא את החשיבה החופשית, פלורליזם הדעות, חופש הדת והמצפון, כבוד האדם וחירותו, המדע, המחקר, הדמוקרטיה, שלטון החוק וכל סמממן של קדמה באשר הוא.

  דרך אגב, למשפט 'גם אתאיזם זו דת לא פחות גרועה מהאסלאם - להפך הרבה יותר גרועה כי היא מתיימרת להיות דבר טוב תחת מסכה.' אין שום משמעות לוגית. איך אפשר להתיימר להיות דבר טוב תחת מסיכה? ניתן אולי להתיימר להיות דבר טוב ללא מסיכה אבל כיצד מתיימרים להיות דבר טוב תחת מסיכה?

  לכן אני שב וטוען כי כל פריצות הדור והעבירות המרובות הנעשות בכל העולם הכל בגלל הדת, שמירת ההלכה (היהודית או המוסלמית - ההבדל ביניהן הוא כמעט זניח) וההתלהמות של אנשי הדת האינטרסנטיים שהשתלטו הן על היהדות החרדית והן על האסלאם הפונדמנטליסטי. העלם את אלו ותראה כיצד העולם הופך לצודק יותר, שלו יותר, בטוח יותר, מתקדם יותר ומעניין יותר.

  ידידי, אני מפציר גם בך: רד מהאולימפוס. זנח את הדעות הטובות שיש לך על עצמך, הכר בעובדה שהמוסלמים הקיצוניים דומים לכם בכל - כולכם אליטיסטים שחושבים שהעולם נוצר רק עבורכם, כולכם בורים שמכיריים רק אמת אחת ויחידה, כולכם דבקים בכתבים פרימיטיביים שנכתבו על ידי בני אדם שמעולם לא התעלו מעבר למגבלות תקופתם, כולכם רוצים להרוג האחד את השני וכולכם, חוץ מהמוסלמים הקיצוניים, מציפים את האתר הזה בסיסמאות רבניות חסרות כל שחר שרק מוזילות אותכם ואת תורתכם.

  עדי אביר

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 14:54 הוסף ע״י חרדי

  אני רק הוסיף שני משפטים נוספים על הולנד גם כן מתוך ויקיפדיה:

  הולנד נחשבה ועדיין נחשבת למדינה ליברלית ביותר. האיסור על שימוש בכמה סמים הנחשבים "קלים" אינו נאכף, בשל מדיניות רשמית של העלמת עין. הזנות במדינה ממוסדת, היחס לה הוא סובלני.

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 13:57 הוסף ע״י אבינר

  חרדי,

  הטענה שלך חסרת שחר.
  ראשית אומר כי אני סבור שאם מרבית התושבים בארץ היו חרדים, הפשיעה הייתה מזנקת.
  היום פחות או יותר מרבית החרדים הם באותו מעמד אך אם הם יהיו הרוב במדינה, המציאות תשתנה ואז תוכל באמת להסיק מסקנות כאלה או אחרות.
  אני גם לא ממש אכנס לכל הפשעים שאינם ידועים לציבור.(גילוי-עריות בראשם).
  אני גם לא אכנס לעובדה שאין כל קשר בין אחוזי פשיעה נמוכים ובין דת אמת כזו או אחרת.

  אבל כעת אני אתייחס לעצם הטענה שלך.
  את המקור לדבריי תוכל למצוא בסוף התגובה.
  בוא ונראה את מצבה של הולנד ולפני זה נבדוק את רמת הדת שם.
  הלשכה הסטטיסטית ערכה סקר במסגרתו התבקשו התושבים לדרג את מידת מעורבות הדת בחייהם, ובו עלה כי 11% הולכים לכנסייה (או משתתפים באסיפות בעלי אופי דתי או פילוסופי) לפחות פעם בשבוע, 4% הולכים לכנסייה פעמיים או שלוש פעמים בחודש, 4% פעם בחודש, 9% פחות מפעם בחודש, 72% השיבו כי אינם פוקדים כנסיות או אסיפות דתיות כלל.
  41% מן ההולנדים לא משייכים עצמם לדת כלשהי.

  כעת נעבור לנתוני הפשיעה בהולנד:
  בשנת 2008 היו כ-15 אלף אסירים ברחבי המדינה - מתוך כ-17 מיליון תושבים. בישראל, לשם השוואה, ישנם כ-18,650 אסירים (מתוך כ-8 מיליון אזרחים), על פי נתוני השב"ס לסוף שנת 2013. בארצות הברית המצב כמובן חמור בהרבה: שיעור הפשיעה הוא פי 10 מאשר בהולנד, וכל סוהר מאבטח כעשרה אסירים.

  המצב שם נהיה כל כך בדיוני שלמעשה בתי-הכלא סובלים מצפיפות-חסר ולפיכך צריכים לפטר סוהרים ולסגור חלק מבתי הכלא (3500 סוהרים פוטרו ליד דיוק).
  תוריד מהנתונים את כל האסירים הבלגים בהולנד(650 אסירים בלגים).
  נשארו רק 9,710 אסירים, שאותם מאבטחים 9,914 שומרים.

  בהולנד כבר לא יודעים כיצד לטפל בבעיה ושוקלים לבטל את הפחתת השליש.

  אז מה אתה אומר על הנתונים האלה?

  מקורות:
  http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%95%D7%9C%D7%A0%D7%93#.D7.93.D7.AA
  http://www.tbk.co.il/article/3038612

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 13:31 הוסף ע״י חרדי

  עדי,

  אתה צודק משטרי האייטולות, החמאס והחיזבאללה כופרים בתורתנו הקדושה ותראה לאן הם מגיעים.

  לגבי היטלר וסטלין: ניסו לכפור במציאות האל והרגו בדרך עשרות מיליונים. גם אתאיזם זו דת לא פחות גרועה מהאסלאם - להפך הרבה יותר גרועה כי היא מתיימרת להיות דבר טוב תחת מסכה.

  לכן אני שב וטוען כי כל פריצות הדור והעבירות המרובות הנעשות בכל העולם הכל בגלל אי שמירה התורה והמצוות.


  אבינר,

  אם עדי זה המודל לחיקוי שלך אז שיבושם לך

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 13:19 הוסף ע״י עדי אביר

  חרדי,

  משטרי האייטולות, החמאס והחיזבאללה קרובים מאד לדת ותראה למה הם גרמו.

  עדי אביר

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 12:40 הוסף ע״י אבינר

  חרדי,

  אני חושב שאתה מגיב פה בעיקר בכדי לקרב את הגולשים לדת, טענתי הייתה שאתה פשוט מרחיק את הגולשים עוד יותר.
  אתה חושב שהגולשים הם בהמות שנהנות לקרוא את הקללות שלך, אולי החברים שלך הם כאלה אבל הגולשים פה דווקא בזים לגישה שלך.
  עדי מעלה טענות רציניות וחושף בפנינו סתירות שלא היינו יודעים עליהם בלעדיו,
  במקום להשיב לו בצורה עניינית, אתה בוחר לתקוף אותו באופן אישי.
  על פי תפיסת עולמך, הרי שאתה חוטא ומרחיק אנשים מהיהדות ומן התורה ואין לך חטא חמור מזה.
  אני מבין שזה כואב לך לקרוא את הסתירות שעדי מציג כאן בעיקר מכיון שאין לך תשובה עליהן.
  יכול להיות שאתה בכלל חילוני שמנסה להשניא על אחרים את הדת, איני יודע.

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 12:33 הוסף ע״י חרדי

  לסיכום ויכוחנו:

  כל פריצות הדור והעבירות המרובות הנעשות בכל העולם הכל בגלל אי שמירה התורה והמצוות.

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 12:28 הוסף ע״י חרדי

  רוטשילד,

  אתה לא רק אלוף ההשמצות אלא גם אלוף בדמגוגיה ומסתבר שמידת האמת רחוקה ממך,

  מספיק לעבור על ההתכתבויות שלך כאן באתר ובאתר השני שלך, נדמה לי ששמו הידען ולראות את הסגנון שלך.

  אני לא יכול לדעת עם פושע חילוני כזה או אחר הנו אתאיסט אבל מה שכן אפשר לקבוע זה שכל הפשיעה בארץ היא תוצאה ישירה של סטייה מהתורה הקדושה שאתה בז לה. הכל זה תוצאה ישירה של החינוך הממלכתי שלך. גם אם תביא לי דוגמאות שאדם לובש שחורים אנס וגנב זה עדיין לא יסתור את העובדה שסטייה מהתורה הקדושה גורמת לכל העוונות והפריצות.

  עוד דבר משטרי סטלין והיטלר היו די רחוקים מהדת ותראה למה הם גרמו.

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 11:44 הוסף ע״י חילוני (מעגלתו של)

  חרדי:
  מדוע אתה מצפה מעדי להגן על "העולם החילוני"?
  מה זה בכלל "העולם החילוני"?
  חילוניות מתאפיינת רק באי שמירה על חוקי הדת (איזה דת, אגב?) אבל אין שום דבר שמגדיר חילוניות במובן זה שאפשר לדעת כיצד חילוני ינהג במצבים שונים.
  יש מעט דרכים להיות דתי ולקיים מצוות הבל והמון דרכים לא לעשות זאת.
  לא כל הדרכים מוסריות אבל עדי הרי לא ממליץ על כולן.
  תאר לך שמישהו היה מנסה לקדם חקיקה שכל בני האדם צריכים להיות מורדמים למשך 23 שעות ביממה והיה מנסה לקדם את זה על ידי הצבעה על העבירות שמבצעים האנשים שכן חיים.
  האם היית רואה בזה טיעון הגיוני?

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 11:37 הוסף ע״י חילוני (מעגלתו של)

  חרדי:
  אין כל צביעות בדברי. מה שמפריע לך היא העובדה שהם מדוייקים.

  מעולם לא קיללתי איש. אתה מבין את פירוש המילה "קללה"?

  אינני יודע מה אתה מכנה "השמצה" אבל בעיני - אמירת האמת אינה השמצה. לעומת זאת הטענה שלך שאני אלוף בהשמצות היא השמצה. נראה אותך מביא דוגמה אחת של השמצה או קללה שנקטתי בהן.

  כשאתה מדבר על "הפשיעה שלכם" - מיהם אותם "אתם" שאתה מדבר עליהם?
  האם אתה יכול להצביע על עבריין אחד שאתה יודע שהוא אתיאיסט?

 • קישור לתגובה שלישי, 13 מאי 2014 09:21 הוסף ע״י חרדי

  רוטשילד הצבוע,

  אל תטיף לנו מוסר על השמצות וקללות אתה אלוף בזה.
  דרך אגב, אנחנו לא יותר יקרים מהפשיעה שלכם שרק הולכת וגדלה.


  עדי,

  מדוע אתה מתעלם מהאנשים שמזהים את הריקבון והסירחון של העולם החילוני?

 • קישור לתגובה שני, 12 מאי 2014 21:14 הוסף ע״י חילוני (מעגלתו של)

  חרדי:
  לא נכון!
  אין סיכוי שתסתדרו בלי "חמורו של משיח"!
  http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=855935

  אגב:
  כנראה שלא רק בלי אבינר לא תסתדרו.
  גם בלי השמצות אישיות וקללות אתם מתקשים להסתדר.
  אכן מילכוד!

  ועוד אגב:
  פנייתך במשפט "אבינר היקר" - לא רק שהיא ביטוי אופייני של צביעות - היא גם הופכת את היוצרות.
  הרי מי שבאמת יקר אלה דווקא החרדים: יש לך מושג כמה אתם עולים לנו?!

 • קישור לתגובה שני, 12 מאי 2014 21:03 הוסף ע״י עדי אביר

  חרדי,

  אני בטוח שתצליחו להסתדר גם בלי אדם אינטליגנטי כמו אבינר. השאלה היא לכמה זמן ומה תעשו אחרי שכל האנשים האינטליגנטים יזהו את השקרים והזיופים ויעזבו.

  עדי אביר

 • קישור לתגובה שני, 12 מאי 2014 20:27 הוסף ע״י חרדי

  אבינר היקר,

  זה בסדר אנחנו נסתדר בלעדיך

 • קישור לתגובה שני, 12 מאי 2014 11:04 הוסף ע״י אבינר

  לכל החרדים שמגיבים פה בהשמצות אישיות וקללות.
  אתם רק גורמים לי לשנוא אתכם ואת הדת עוד יותר.
  אתם עוזרים לי להבין באמת את גודל החורבן שאתם מטילים על החסידים השוטים שלכם על ידי צנזורה,הוקעה והשמצות(פעם זה היה גם סקילה).
  מזכיר לי ששמעתי אזרח סורי מספר שאם עדויות ארכיאולוגיות משטחו מגיעות לידי הכנסייה - היא מחרימה אותם.
  שיא הבושה והכלימה שרואים אצל המין האנושי

 • קישור לתגובה רביעי, 05 יוני 2013 10:22 הוסף ע״י בדיקת צנזורה

  נסיון

 • קישור לתגובה שלישי, 04 יוני 2013 18:04 הוסף ע״י טל

  מר אלון הנכבד,
  אני בהלם איך אתה מסוגל להתבטא כך כלפי אדם מבוגר ממך בהרבה. נראה אותך מתבטא כך כלפי רב. בושה וחרפה. יופי ירקתה את הרעל שלך רק אל תשכח לקחת אותו איתך.

 • קישור לתגובה שלישי, 04 יוני 2013 14:42 הוסף ע״י עדו

  לעזאזל, למה לי אין מי שישלם לי על התגובות שאני כותב כאן?

 • קישור לתגובה שלישי, 04 יוני 2013 12:53 הוסף ע״י שי

  ***התגובה נמחקה לאחר שהמגיב הוזהר שהוא עובר על כללי האתר ***

 • קישור לתגובה שלישי, 04 יוני 2013 12:47 הוסף ע״י עדי אביר

  שי,

  אני נוטה לקבל את סברתו של החילוני הגאה. האתר הזה נועד לדיונים רציניים ולא למטרידנים ששואפים 'ללכלך' את האתרים החילוניים. אתר שמתנהג על פי הכללים החרדיים היה מונע ממך מלפרסם כבר את התגובה הראשונה אבל כיוון שאני רואה בצנזורה את בת בריתם הטובה ביותר של הבורות והחשיכה אני מרשה לכל אחד לכתוב באתר שלי כל דבר שעולה על דעתו אבל לא בצורה שתפגע במאמרים עצמם. לפיכך אוכל להקצות לך דף פרטי משלך או לבקש ממך לשלוח את תגובותיך אך ורק לדף בשם 'תגובות כלליות'.

  עד עתה הרשתי לך להתבטא באתר וזאת כדי שהקוראים יבינו כיצד נראית הריקנות החרדית במיטבה אבל מעתה בכוונתי למחוק כל תגובה נוספת שתשלח לדף שאינו דף התגובות הכלליות. אתם מתיימרים להקפיד על הכלל 'מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך' אבל זה לא מפריע לכם לנצל את הליברליות של האחרים בכדי לעשות מה שלעולם לא הייתם מתירים באתרים שלכם.

  סע לשלום ידידי,

  עדי אביר

  בברכה,

  עדי אביר

 • קישור לתגובה שלישי, 04 יוני 2013 00:19 הוסף ע״י האתאיסט הגאה

  מר עדי אביר שלום לך,


  מדובר ככל הנראה באחד או אולי שני חיילים ממשמרות הצניעות של חסידות בעלז. הם נורא פנאטים חסרי השכלה שמשתמשים בכמה כינויים.

  תפקידם הוא בין היתר להפריע ולהציק לכל הבלוגרים ושאר הפורומים של אתאיסטים או של סתם פורומים שחושפים את מלוא מערומיהם של מחזירי התשובה והדת בפרט.

  עלוקות אלו ידועות היטב בכל הפורומים האתאיסטים למיניהם.

  ככל הנראה הם גם מקבלים תמיכה כספית מכת החסידות של בעלז המיסיונרית שידועה היטב בציבור החרדי בארץ ובעולם כמעתיקה הראשית של רעיונות הישר מאתרים נוצרים מסיונרים למיניהם.

  לצערי הרב וגם לצער האנשים השפויים שחיים במדינת ישראל אנו צריכים בעל כורחנו לממן את השטויות האלו.

 • קישור לתגובה שני, 03 יוני 2013 21:41 הוסף ע״י חילוני (מעגלתו של)

  אני מבין, שי, שאינך סומך על טיב הנימוקים שיש לך ועל האפשרות לשכנע באמצעותם.

 • קישור לתגובה שני, 03 יוני 2013 13:22 הוסף ע״י שי

  במחשבה שנייה אני לא רוצה לגרום לדתיים לאומיים להגיע לאתר שלך. לא צריך להתאמץ יותר מידי בשביל להפוך אותם לאתיאסטים כמוך.

 • קישור לתגובה חמישי, 30 מאי 2013 13:37 הוסף ע״י עדי אביר

  שי,

  אני מרשה בהחלט אבל הייתי שמח אם בתמורה תחשוף את שמך האמיתי. איני מבין את הצורך בחשאיות כשכולנו עוסקים רק בהחלפת דעות ובדיונים לגיטימיים.

  בברכה,

  עדי אביר

 • קישור לתגובה חמישי, 30 מאי 2013 13:23 הוסף ע״י שי

  עדי,

  האם אתה מרשה לי להעתיק את המאמר הזה ולהדביק אותו באתרים של דתיים לאומיים?

  שי,

 • קישור לתגובה חמישי, 30 מאי 2013 13:22 הוסף ע״י שי

  ולחשוב שמפלגת הבית היהודי כרתה ברית עם יש עתיד. מדהים פשוט מדהים!!!!!!

 • קישור לתגובה רביעי, 27 מרס 2013 23:27 הוסף ע״י עדי אביר

  אלון,

  לא ציינת שאני גם מניאק, בן זונה וחולה נפש ולא איימת לשבור לי את כל העצמות.

  תודה.

  עדי אביר

 • קישור לתגובה רביעי, 27 מרס 2013 21:40 הוסף ע״י אלון

  כתיבה ירודה
  של מדוכא ומיואש
  מייצג את עצמו בקושי
  וחושף את ילדותו העגומה,
  נאלץ לעזור גם לך,
  אנחנו אוהבים גם אנשים שטועים.

 • קישור לתגובה ראשון, 06 ינואר 2013 23:33 הוסף ע״י עדי אביר

  צבי,

  אני משוכנע שהתמונה היא הרבה יותר מורכבת ומגוונת ממה שהצגתי פה, אבל מה לדעתך אמרתי שאיננו נכון? איפה אתה חושב שטעיתי? מה הייתי אומר אחרת אם התקשורת לא הייתה מסתירה ממני כל מיני צדדים?

  בברכה,

  עדי אביר

 • קישור לתגובה ראשון, 06 ינואר 2013 22:47 הוסף ע״י צבי

  הלוואי והיית מספיק אמיץ לבוא ולראות למי אתה כותב את המכתב המרגש שלך.

  אולי היית מבין שהמידע שאתה ניזון מהתקשורת הוא לא תורה מסיני ויש עוד כמה צדדים שהם טורחים יפה מאוד להסתיר ממך.

 • קישור לתגובה רביעי, 07 מרס 2012 18:26 הוסף ע״י שמעון ו

  כל מילה בסלע

התגובות האחרונות